Prijava

@ban: ne bi to bilo najbolje. još uvek se radi na najboljoj varijanti.
@TaRara: ne, ne, ipak su samo promene :)
@facafaca: hvala na druženju. pozdrav.

Збогом! :брише сузе марамицом, па је пресавија:

Ha, još jedan teatralan odlazak? :)
Aj ćao.

Не проваљујем што иде човек...

Људима жао што су остали без поена.
Мислим да ће се колеге модератори сложити да треба да иде трајни бан за такву театралност.

džimi, da nisi malo prenaglio sa ovim trajnim banom?
možda ga treba pustiti da se malo "oladi" i dati neko upozorenje ostalim članovima da smanje malo patetiku i za početak banovati privremeno?

А да није он мало пренаглио са патетисањем? На шта то личи?
И ја сам изгубио 2500 поена, па не плачем.

И мени се 100 пута нешто није свидело, али нисам никад рекао ''Збогом људи, напуштам сајт!''

Ето упозорења осталим члановима.

Od kad je patetisanje razlog za trajno banovanje clanova?
el to nesto novo..
http://vukajlija.com/recnik/autori/15579 - ovaj autor ako je banovan zbog patetike onda treba lepo na profilu da mu pise tako.
@Dzimi. Valjda ti nije bitno samo sta ce tvoje kolege modovi da misle. Mozda bi trebalo da ti bude bitno sta autori misle...ali kako ti volja. samo nek su modovi srecni.

''Od kad je patetisanje razlog za trajno banovanje clanova? ''

Је л' рекао човек да напушта сајт?
Ако га напушта, онда му је свеједно да ли ће да буде банован или неће.

Sa njegove tacke je svejedno. Ako je odlucio da napusti sajt to je njegov problem. Ne vidim ikakvu poentu da moderatori zaprze corbu trajnim banom. Uzmite onda trajno banujte sve koji su nekada davno izjavili da nece vise dolaziti na sajt. i nisu.
http://vukajlija.com/recnik/autori/12051
samo jedan primer osobe koja je zauvek napustila sajt.
Moje pitanje za moda Dzimija je sledece
Ako je uvedeno to pravilo, zar nije praksa da se obaveste clanovi?
i da se ponovim:
Od kad je patetisanje razlog za trajno banovanje clanova? - na ovo pitanje mi nije odgovoreno.

Ja sam izgubio 10000 poena. Hoću da znam zašto. NEKA mi neko od MODERATORA objasni KO ME JE HEJTOVAO?!?!? ALO BRE!!!!

Šalim se, Ali stvarno sam ostao bez 10000....poena. Neki kukaju kao da su €vri u pitanju.
:D

To je kao da si ga uhvatio za kragnu i izbacio iz kuće, a on ustvari želi da izađe. Nepotrebno nasilje... :)

Alo bre ljudi. To je Džimi, on to samo tako kaže. Mož' na leba da ga mažeš:)

Džimi: Ne pričaj sa njom, banuj je, banuj je, BANUJ JEEEEE!!!!

Obrišeš postove njene i niko neće znati za ovo sem mene i tebe... Ali ne brini, dobro ja čuvam tajne... Još nikom nisam rekao kako ti i Bleki koristite Vuku da širite svoje destruktivno psihološke zrake kako bi zavladali svetom...

Ufff... Sada znaju i Ming i Korleone...
Moramo da se otarasimo svedoka, Džimi...
Znaš šta trebaš da uradiš.
Doneću lopatu.... :/

Ok, ajd sad dosta. Već je počelo spemovanje ove teme. Molim , pređite na trač sekciju:)

jeeeeeeee,prosek i poeni,najbitnija stvar u zhivotu!!meni tako svejedno,mozhda ne kapiram sve to...
ako neko mozhe,neka mi objasni gde je deo sa poentom? =]
sve ovo treba gledati sa vedrije strane,nishta preko toga...

Prosek ti dodje zbir svih poena, podeljen brojem definicija. To je kvalitet nekog autora, u brojkama.

: )

Jel neko od vas u osnovnoj racunao koji će prosek ima na kraju godine ili vas je sve boleo qc.???? Jeeeebote.
:D