Prijava

Mici,da ti pomognem:
Danke schön,meine Liebe :)

Jeste Gogooo, a mene mrzi da prebacujem na nemacki samo zbog umlauta :P i zaboravila sam da je Liebe jebem ti, sve gledam da ne pomesam Lebe i ovo...auu al dobro.

Ma,svaka ti ćast,frojlajn :)))

Ma de mi svaka cast, sad bi me profesorka ubila. A tebi fala, moram ovog leta da ucim nemacki ozbiljno. :)))

Eee,ja se odmaram od njega-'fala Bogu!!!
Što mi više "vetri"-meni lepše(a i mojim učenicima) hehehehe :))

Nije valjda da si profesor nemackog, aaaa, pa dodji deder kod mene jedared da mi objasnis par stvari. :)))

Nisam,Mici,dajem časove osnovcima,a nemački sam slušala na studijama 4 semestra :))

A, pa dobro, ja se taman ponadala, nema veze. Moram Enerdzi da upregnem, ona mi je ekspert. ;)

И причај, како живиш по овој киши?

Spavam ko pceto,ošamućena skroz!Nikako da se ovremeni pa da palim na plažu,sunce joj kalajisano! :)

Иххх, знам о чему причаш, па сањам базене свако вече. :) Јесли ли била скоро на неком окупљању? Кад ћете у Крагујевац да дођете аман људови?

Ljudovi ja sam danas mnogo srećan!!!

Nisam bila nijedared,ali sam se dogovorila sus sestru(i ona "vukajliše")da se nekeko doteturamo na sledeće okupljanje-kako god znamo :))
A u Kg nisam nikad bila,nema kuj da me vabi.. :))

Vozim ja još 4 Vukajlijaša u KG , ako bude okupljanje!!!;-)

E,nek' si srećan,Nidžo-a kaži nam razlog?(Ako se sme znati) :))

Žena mi dobila 40 % fonda za stalno 3 autobusk4e stanice od kuće!!!;-))))

Их бре, па ето потрпајте се у двоја троја кола па дођите једаред, иначе Предраг је из Баточине а то је ту поред Крагујевца па можемо он и ја да вам покажемо град (читај најбоље кафане) ;))
Никола свака чест. :) А што си срећан ако смем да знам?

Ako ima nesto da se zalije za lepe vesti, je l mozam da se pridruzim???

Aaaaaa,muštuluk!!! ;))))