Prijava

Znam da bi mene jako povredilo kad bi mi bivsa smuvala sadasnju devojku.

A to sto je strokava, moze da se resi zajednickim kupanjem.

Jovana el ti to umires u svom otrovu malo?

хаха... како волим ове моменте...

GM
pre 11 minuta
хаха... како волим ове моменте...

Znam na šta misliš... :D

Пример како текстови типа "сад си са неком курвом, али она никад неће бити као ја, увек ћеш патити за мном" делују на људе. Или боље да кажем, на децу.

http://www.youtube.com/watch?v=HbmsLTzhTMk

Е Џована, стварно, уозбиљи се мало.

Не верујем ти.

Ja definitivno prelazim na njegovu stranu. Jadan covek.

Pa naravno da te još uvek voli...samo se šali.

Jovana nisi ti ker da obelezavas teritoriju. Ovo ti govorim u slucaju da stvarno dizes nogicu i zapisavas teritoriju..da ne radis to.
I da... Ja takodje prelazim na njegovu stranu. Jadan covek.

Retardirane li teme... Otvori čovek temu da bi reklamirao sopstvene komplekse.
Pazi: "Ne volim ga, vrtela sam ga oko malog prsta, a sad bih još malo, pa ću d'udarim na njegovu ribu koja nema veze s tim". Ljubomora je boleština i treba da se leči.
Crap.

Takva sam,iako je lik bio moje kuce u caksire,ipak je bio moj,sto bi rekli - obelezila sam ga.A s obzirom da me jos uvek voli,jos mi je vec draz.

Kada sam se upisao na ovu temu mislio sam da je zezanje ali ovo je fuj, fuj, fuj. To sto ti mozda mislis da si fem fatal, moram da ti kazem - nisi. Ljudi kazu da lepota dolazi iznutra. Logicno je onda da i ruznoca dolazi odatle.

Kupi psa i nauci da se lepo ponasas prema njemu. On ce te voleti i ako ga samo budes redovno hranila i vodila u setnju. Kada neko iz tvoje blizine proceni da se tvoj odnos prema psu moze nazvati covecnim, onda ces mozda biti spremna za normalnu emotivnu vezu.

Долазим и ја не његову страну, заиста. Јадан човек.

@Inso, Prste i Jny
šta se jedite...?
Tema i jeste shodna Jovaninim godinama i mi treba da joj pomognemo... :)
Ovo je naprosto sjajno:

Uglavnom,vidim njegovu devojku u gradu i prilazim:
Ja:"Jesi ti Nenadova nova devojka?"
Ona:"Da."
Ja:"A jel se ljubis s njim?"
Ona:"Paa..da.."
Ja:"A jesi osetila?"
Ona:(zbunjeno)"Sta?!"
Ja:"UKUS MOJE PI*KE!!!Nadam se da je ukusna..."

Mislim da si trebala da dodaš i "produkte rada mog želudca"... :D :D
To bi je dotuklo...
Jel te posle toga pogledala ovako, nekako...?
http://virturl.com/pile/art/faces/disgust.jpg

Зашто се не закључавају дегутантне теме и не банују дегутантни људи?

Mindži, ne znam šta ti je tu smešno. Ja nisam neka čistunica što se jezika tiče, ali ovde su u pitanju međuljudski odnosi, pa me njena "joj-što-sam-joj-rekla" izjava podseća na sve one retardizme kojima ujaci i stričevi uče povodljivu decu, pa ih tapšu kad ih ovi ponove.
I sad je Jovana mala frajerka jer je sa nama podelila detalje svog tužnog ljubavnog života za koje baš i nismo morali da znamo. I ja sad mislim da je ona opaka i da se s njom nije šaliti. Džizs fakin Krajst.

Oooo, Боже.

Кључ, кључ!

Ja:"Jesi ti Nenadova nova devojka?"
Ona:"Da."
Ja:"A jel se ljubis s njim?"
Ona:"Paa..da.."
Ja:"A jesi osetila?"
Ona:(zbunjeno)"Sta?!"
Ja:"UKUS MOJE PI*KE!!!Nadam se da je ukusna..."
Uh,imam ja ideja za osvetu,samo sam zelela da znam da li jos neko deli moje misljenje da je to "cool.."

Mogla bi i nešto originalno da smisliš, a ne da skidaš fore iz filmova. Aj bar da je neka dobra, ali jebote!

samo sam zelela da znam da li jos neko deli moje misljenje da je to "cool..

Hahaha, da kul je. Vrlo. :)