Prijava

Ржепка јебени, немој ме кулирати, једино њега знам лоло
Едит: ево и Мики га се сетио :Д

ja tog lika ne znam, ali se čita šepka ako ima onu kukicu iznad R, toliko od mene :D

Ржаса - Жонса, тај фазон :D

pa dobro, ovaj je bio poljak. kod poljaka je malo tvrđi taj glas pa se RŽ pretvori u skoro čisto Ž, a kod čeha RŠ u skoro čisto Š (:

Niko od navedenih. Ali ste blizu. :D

Ево, ја се сећам те чешке генерације и јединог за кога знам да је играо у Шпанији је Радек Бејбл, али се за њега не би рекло да није успео да се пробије. Плус је играо и под старе дане против Партизана за Славију ако се не варам.

Bilek, onaj što im je selektror sad?

Nie. Nisam odgovorio na pitanje jedno, ako procitate opet, pogodicete.

Znači golman Češke iz '96. Srniček, mada se njega sećam iz Njukasla, branio je do pre par godina, ne znam jel igrao u Španiji i Nemačkoj.

Ала си нам помогао. Може да буде и Немац, да је играо за једну разједињену и за уједињену. :)

Nije. Mada je jebote i on dobra zagonetna licnost. :D

Ма јок Срничек, он је био професионална резерва свуда по Европи. Ако је голман, можда је Коуба? Али колико је реално да је он дао један гол?

Kouba je. Dao gol iz penala. :)

Сјеб'о си нас са тим детаљом да је постигао гол. Иначе би погодили за 30 секунди, јебига. :)

Baš. :) Ali fino je bilo, dosta smo razmišljali. Truće, daj ti sad nešto zabavno.

Куцамо и даље на врата заборављених асова. :)

Овај Скандинавац је још као млад и талентован играч стигао до дреса репрезентације. Имао је солидну клупску каријеру, али увек је боље игре пружао у дресу репрезентације, па је и део једног чувеног нападачког тандема. Након пензионисања је постао бизнисмен и држи неколико компанија које се баве свим и свачим. Након што се и ту остварио почео је да се бави покером и сад је солидан покераш.

Јес' Бролин. Ај даље.