Prijava

френки фредерикс?

атланта и атина?

Moris Grin? Atina i Sidnej

E, Truć ga je pogodio. Omašio je malo jednu olimpijadu. Atlanta jeste, ali tu mu je bio drugi par srebara :)

EDIT: Bvdlga, Grin je osvajao zlato na 100m, dok je Frenki na olimpijadama uvek osvajao srebro, a i na svetskim prvenstvima ima tri srebra, samo jednom je bio "zlatan", na 200m.

френки је редован гост на овој теми. :) нека поставља ко се први сети нечега.

Frenki je uvek bio primer najsavršenijeg trčanja kod svih trenera sa kojima sam radio, ili razgovarao, ali eto, uvek mu je malo falilo da bude i najbrži :)

Najveći bedak je ipak finale na 200m u Atlanti. Istrčao čovek svetski rekord koji pre toga 30 godina nije oboren, a opet je bio drugi.

EDIT: Pardon, 20 godina.

Evo ja cu postavim jedno

Jedan Ceski reprezentivac u fudbalu ima daleko poznatijeg prezimenjaka, mozda i najboljeg u istoriji sporta kojim se bavi. Ko je on?

Nisam izdržao, morao sam da virim ko je u pitanju. Do jaja, pojma nisam imao. Možda će neko i znati :)

хаха, теодор гебреселасије. чехе сам добро упознао у баражу кад је брна геније усрао једину прилику да одведе цг на неко велико такмичење.

Прво немој да лажеш ту, разумеш?

Затопек? Је л' он беше Чех?

Zapotocni. :D

Pogodio Titanijum, Gebreselasije je.

Ajd teraj

Највиши и најнижи играч у историји НБА су играли једно вријеме у истом тиму. Који је то тим?

јок. ист коуст, нигга