Prijava

E ne možeš ti ti si varao ja sad postavljam pitanje jer sam pogađao najbolje!
Koji teniser je navodno bio u emotivnoj vezi sa Natašom Bekvalac?

У којој земљи је ово национални спорт?

http://www.dodaj.rs/f/1T/4S/X4n7Cs4/sport.jpg

Да појасним, ако неком није јасно... Људи на коњима витлају козом или телетом са циљем да је убаце у гол! Утакмице умеју да трају по неколико дана.

У Црној Гори.

ja mislim da je avganistan.bilo u rambu.

браво, јесте авганистан и било је у рамбу 3. сетио сам се док сам постављао питање да ће се неко сетити рамба, јбг.

Šta sereš ti truth brate? Postavim pitanje fino i ti dolaziš tu kačiš svoje pitanje. Znaš kako su ti prethodnici prošli da te ne podsjećam sad...

АЈДЕ МИ РЕЦИ ТО У ЛИЦЕ АКО СМЕШ! МЕНИ ЈЕ ЧОВЕК КОЈИ ЈЕ ТАЧНО ОДГОВОРИО РЕКАО ДА ПОСТАВИМ ТАКО ДА ПССССССССССТ!

koji je najbolji fudbaler mauritanskog/mauricijskog porekla?kako kome lakse
palo mi na pamet.igrao za milan,lion,avr,peseže,bordo...nastupao za francusku na jednom svetskom.relativno skoro.

чекај, мауританија је тотално различито од маурицијуса. :)

jebemliga,ja mislim da imaju 2 naziva. ;)hocu reci da je to jedna država,al da se može reći na 2 načina.
nije govu.
igrao je centralnog veznog.2006 u nemačkoj je pikao za francusku.
edit:pobrkao sam zbog francuskog izgovora.mauricijus je.

да, једно су индуси а друго муслимани. ако су индуси онда је викаш дорасо.

ајде претпостављам да је мауританија. тако да је неки муслиман. али не могу да се сетим.

лол, јебига... могуће да је дурасо.

имао сам тај албум с карикатурама, он је приказан као неко индијско божанство :)

Aе овако.

Врстан голгетер, каријера му је ишла само узлазном путањом, још од најранијих дана. Проглашаван за најбољег фудбалера своје земље и континента. Више пута најбољи стријелац такмичења у којима је играо. Стријелац десет голова за репрезентацију, од којих су неки били врло важни за пласман на највеће свјетско такмичење.

А онда се 2010. све намах прекинуло.

Данас, у 34. години, зарађује за живот тако што разноси хљеб.

Ко је он и шта му се десило?

Kardozo, pucao mu neki diler u vugla.

Onaj lik iz Paragvaja što su ga ranili pred SP u Africi?