Prijava

Да, сувопаран је и досадан.

Meni najjači ovaj

"Нисам сигуран зашто ми је популарност драстично опала, па бих вас замолио да проверите мој налог. Могуће да ме је неко хејтовао. Хвала пуно!"

Ko da je iz Malog Princa. :)

Sa'ćemo onda da ga učinimo sočnijim.

Човече па ја као да сам докторирао ово, ја тачно по упутству користим модератора... До јаја...

Kol'ko je ovo dobro, opet se smejem. Ludilo. :)

Treba ovakve stvari izvlačiti iz naftalina. :)

Лули не, треба добре дефке извлачити из нафталина, зајеби форум, то је колико ја знам твоја парола... Мојне да те ја подсећам како се ради :)))

To se radi na naslovnoj. Zar se ne žale svi kako se prastare stvari tamo dopremaju? :)
Nemam sad vremena za defke, mogu valjda malo i ja na forum da kročim... Nisam odavno.

Лулли цео форум је твој... И наравно опет имам примедбе неке на те одабране, ал ћемо то неком другом шансом :)))

Ево данас сам чак дао и плус на одабрану, полако почињем да се топим и ја...

Nisam odavno.

Ha, zato zaključavaš teme! :)

Jok, samo jednu. I onda mi se to obije o glavu.

Ма пинујте ово да ови праведници не кењају млого :Д

Свака час ономе ко ово написа!

Сад се самом себи смејем шта сам написо... давно то беше, али се себи свиђам сад. Одо да општим сам са'собом!

Pravda za pravednike!

Pre početka korišćenja, nežno otpakovati moderatora...

Чувати на хладном и тамном месту и даље од домашаја деце.
(може да се разнежи у противном)

Не држати га близу извора топлоте (осим ако не желите да га подвргнете мучењу или му изазовете повреде коже).

Не мућкати производ јер може да изазове бурне реакције и опекотине на кожи. У случају контакта са дефиницијама добро исперите грло псовкама.

Meni je ipak bolje da se ova tema zove Kikiriki moderatora.
Ko ona zaključana.

Ne spaljivati moderatora čak ni kada spava.

Ne guratu moderatoru bubašvabe u uši, pogotovo ponodeljkom i sredom.