Prijava

Cepam na ovom igrajmo se.
bejbeta izludjujem sto ga kidam u dominama.
Plavog sam pokidala u svemu.
Mara nije uspela da provali kako se registruje....

Ало бре, ја сам већ отворила тему, плагијаторету!

Ovako je to bilo:

Igrali smo saha - nemas pojma
Potapanja brodica - nemas pojma
I onda smo nasli domine jer nisam vise mogao da ti kupujem tastature, svaku si upropastila suzama.

igrali smo saha- nije mi bilo dobro.
potapanja brodica - lazes ko ker. kidam te tu. poslednja pet puta sam te oprala
Predlozila sam domine ko velim ovo je igra za matorce bar tu ces da me pokidas ali ne. ni to ti nije islo.
Inace memorije je jednom igrao. Imao je jedan skupljen par.

Igrali smo saha - sreca pa nisi morala da slozis figure
potapanja brodica - moji su bili iz 17. veka, dotrajali a tvoji celicni.
Domine - ti znas da meni domine lice na cokoladice "zivotinjsko carstvo", htela si da se zadavim
Memorije sam jednom igrao, bio sam pijan, drogiran, umoran, gladan, bolela me je glava, i svasta jos nesto.

Izgovori izgovori. Bedni izgovori. Mada kad realno pogledas. Nisi ti tako los. Obzirom na godinu proizvodnje.
Znam ja jedan model `86 godiste. Los u svemu.
Gleda diskaveri.

Ovim putem se javno izvinjavam autoru moderatoru malom prstu. Uz obecanje da ga nikad vise necu nazvati matororcem niti cu kritikovati njegovu motoriku i sposobnost pamcenja.
Pokido me domine.

De der ne bilo ti mrsko ili ako ne zaboravis. CUkni jedan viner i za mene. Posto sam ti jedra polomila.

:)))))
grasijas :)))))

hah, vidi ti njih, kad su igrali saha, prste je igrao moje poteze jer dok sam ja prala sudove vcikao mi je ono sto je Jana igrala a ja na slepo odgovarala...
Kod potapanja brodica, ja sam licno spijunirala za Janu jer mi je sredila petnaestodnevno kuvanje kafe, pa ga je pobedila...
Kod domina sam zaista pokusala opet prlu da pomognem al jana je celu familiju tada okupila, do Mirijeva se culo kako pita tatu sta da odigra...
I kod memeorije sam pomagala prstu al oboje smo izlapeli.

:DDDDDDDD
hahahahhahahahaahahahahhaahha
de sad na ovo da naidjem :DDDD hahahhahahahhahahahhahahaahahhaha
hahahahahahahahhaha :)))))))