Prijava

idi u UniK i Kotolna pub, oni su kod domova tj. UniK je u domu a Kotolna iznad, tu su ti studentkinje, ali proveri prvo na instagramu đe je jača žurka večeras, naći ćeš ih na mapi laganica. u centru imaš two fingers ili 2 fingers kako beše jebemliga, najjeftiniji alkohol u gradu definitivno ali uvijek krcato. naravno u centru imaš i npr. Bukowski, barrock, goblins... dobri pabovi samo me verujem da imaju žurke, tu sam ja volio da odem zbog dobre pive. pitaj ih šta imaju od specijalnih piva tj. u specijalnoj ponudi, traži s većim procentom alkohola, vrh su

pomeni MENE izbaciće te odmah

e hvala, volim ja da se userem jevtinim pivom i onda se kajem što sam propio pare u evropi umesto da odem u kakanj kao gospodin.

pozdravi tamo Tomaša Hubočana ako ga vidiš

znate li da je najbolji slovački hokejaš srbin, čovek se zove Branko Radičević tako nešto tamo pričaju to je naš slovak reko jeste isto kao onaj naš fudbaler Miralem Sulejmani

đe nađe tog branka, mora da si guglao “imal ođe neki srbin u slovačku”

Ladno postoji ime

S T O J Š A
T
O
J
Š
A

I dalje bolje nego Radivojša…

znam lika koji je uvek pizdeo kad god bi se neko zajebao i rekao da se zove radivoje (zove se radivoj)

A tek Uglješa (jebach alert)

Prvi put cujem za Radivojsa.

imali ste nekog kralja uglješu cini mi se, tako da nije baš kriza ime

Uglješa Carević Cara

sta nam je sa jovavurom, okrenuo se kljigama...

Možda imaju neki izbori u Mađarskoj ovaj vikend, pa jovičić otišao da SLUČAJNO poseti tetku u Debrecen baš tada

otisao na toplo kupanje u pestu (da podrzi brata Orba (dode poslao))

Hahah bas ste bezobrazni pa nije nas jovor takav

jbg, rekao jova da nije, al "bas se potrefilo taj dan da bude tu negde u okolini"

obj ko bi i rekao da je dosao radi glasanja na nekoj tamo vukaljiji!