Prijava

хаххаа па мајку ти јебем како нађе ово

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

bač, samo dodaj

EDIT: BOHOR JE

jako tužno

nimalo smiješno

HHhahahhaha
trebalo mi je samo 3 sata da skopčam

Al radi mašinerija, jebote... na svaki smislen i zdravorazumski post za ovo što je Džeri okačio, bar 1000 minusa...

Al radi mašinerija, jebote... na svaki smislen i zdravorazumski post za ovo što je Džwri okačio, bar 1000 minusa...

Šta ćeš Predražinjo, uvek je tako bilo. Svaka vlast ima svoje botove za komentare, samo što nam ovi više upadaju u oči, inače razlike nema.

ovakvih nije bilo od kako je neta u srba
i ne kapiram njihovu ulogu, oni na koje botovi ovog nivoa mogu da utiču nisu u stanju samostalno da koriste internet
ubeđen sam da ovi i ovakvi vaginoralnom samo štete, zato ih obožavam

Naravno, ali naprednjaci su preglupi da bi to skontali. Narocito na u92 nema svrhe da salju botove, tamo samo mogu da isprovociraju jos veci revolt. To mozda na Kuriru i ima neku svrhu.
Vidi se na svakom cosku koliko su glupi - npr. na svaku vest gde covek posumnja da su zasrali, a nema dokaza - ako ima milijardu botova, znaci da su 100% zasrali i da misle da botovi mogu da im rade damage control. Debili.

Јебаше вас ти дебили добро. Штоно рече боксер на оној теми, у пичку па у дупе, па у пичку па у дупе.

hahaha i zaboravio da sam ikada otvorio onu temu

http://mondo.rs/a785605/Sport/Fudbal/Najava-derbija-u-Japanu-Nejc-Pecnik-Dragan-Mrdja-i-grb-Crvene-zvezde.html

Kapetan Cerak 10.04.2015. | 22:39
U prvom pasusu je klasicna najava za veliki gradski derbi na stadionu pod Masamune brdom, a posle je paralelni intervju, koji prevodimo u celosti. - Momci, igrali ste za nekadasnjeg sampiona Evrope i sveta, sada ste u drugoj japanskoj ligi, komentar? - Uspeli smo u zivotu. - Sta vam nedostaje iz Srbije, sto bi ste voleli da ste poneli pri odlasku? - Neisplacene a zaradjene pare. - Da li ste se navikli na japansku hranu? - Jedva smo se navikli da uopste imamo hranu. - Reklo bi se da vam nije bilo lako. Zajednicki pozdrav za voljeni klub? - Da- zajedno im i oca i majku. Novinar zavrsava intervju jer se ispostavlja da nijedan od njih dvojice nije licno upoznao Piksi-sana, stoga- nemamo mi momci o cemu da pricamo, realno ste dvojka. Utakmica u 17h, karte na blagajni, deca i vojnici upola cene, posle tekme zbor radnih ljudi, tekuca pitanja.