Prijava

nije napisao samo brt ciganine lažljivi nego je napisao br što to
kao drugo to što si ti kurtončina kojoj će u životu najveći domet biti odabrana definicija na takmičenju ne znači da su svi ostali takvi i da iz kratkih naizgled običnih rečenica ne mogu osetiti smrdljivost i nekuloću koja ih može nagnati da se prestanu baviti određenom aktivnošću

gvozdena zamisljam trenutno kao lika koji sedi sa prekrstenim nogama cigarom u ustima i totalno opusteno i oslobodjeno vredja
za 10 min ce da zvrsi sa vredjanjem i lagano ce leci da spava

EDIT: povlacim ovo izgleda da se uzrujal

nije napisao samo brt ciganine lažljivi nego je napisao br što to
kao drugo to što si ti kurtončina kojoj će u životu najveći domet biti odabrana definicija na takmičenju ne znači da su svi ostali takvi i da iz kratkih naizgled običnih rečenica mogu osetiti smrdljivost i nekuloću koja ih može nagnati da se prestanu baviti određenom aktivnošću

AHAHHAHAHHA u izvini brt napisao je i STO TO
koji si ti degenko haha

Владимир Путин
што то брт

Ne mogu ja da hostujem ping me jebe

laki i rabin šloma retardi imaju ekipu takmiče se nacionalno u lopticama koje šutaju manju lopticu na internetu

Gvozzden
laki i rabin šloma retardi imaju ekipu takmiče se nacionalno u lopticama koje šutaju manju lopticu na internetu

i onda ti dodjes i uzjebes se kada ti u igrici sutiranja male loptice na internetu neko napise sto to brt
aj nmrs degenko jedan

nabices godine u guzicu a bices onaj klasican moron koji ispravlja krive drine, za 20 godina ces da smaras ljude ispred dragstora za cigaru konjino jedna nisi vise zanimljiv

za 20 godina ću da pišam po tebi

NEMOJ VISE NIKAD DA SI ME SPOMENUO U ZIVOTU JEBEM TI MATER U PICKU

JEBITE SE, NEMOJTE MULTITASKOVATI STEMAMA, NEMEREM ISPRATITI SVE, JER SAM KASNO DOSAO, A I IZBOSNESAM!

Aste ludi sunce ti jebem, do jaja

Šta ti kačis srce debilcino

Ahahahaha