Prijava

Ne znam kako da shvatim sada ovo sto mi odgovaras da li da se usudim da nastavljam razgovor...

Imam ja papagaja brt zove se drug raja

(nemoj neko da rimuje nemoj ste slepci)

Е Ниџо брт какав кућни притвор лупи јој бре шамарчину да се зна ко је газда

џони лајковао сам те да не би испао са форума...

Ok brt ti ako nekad budes hteo da malo popricamo ti kazi

Псето ако ти треба друг ту сам

A ne mogu sa tobom brt previse pricas o zvezdi a ja nisam neki navijac

Hahahaha mislim da sad po novom jednom kad doguraš do foruma, čak i ako spadneš na manje od 50 + na definicije da i dalje možeš da forumuješ i šalješ pvt-ove

E jbg, bilo par bagova, znam da su ljudi forumovali sa 30ak pluseva

Ниџо драго ми је данас је баш тешко за посао. Јел можеш емајл да хакираш

пре лајковања џони је имао 49 и лагано је форумовао. џони сада има 53 и легално форумује.

Наш како Ниџо, писачи добрих дефиниција се сматрају лордовима овде, док су постерџије нека естонска лига у одбојци.

Е а видео сам Ниџо само ја не знам да исечем слику, мислим умем да је одштампам па онда маказама, то см радио пре, али ова слика је покретна мислим знаш шта кажем

ko te napao, nikola?

pa ljubazan svet, hoće da te upoznaju, da te prihvate, nemoj da si takav

@bombas, napravi sam gif, evo kratko uputstvo.
1) idi na sajt www.keepvid.com
2) tamo unesi ovaj youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=v76I7idppII
3) sačuvaj ga kod sebe na hard
4) zatim idi na ovaj sajt: http://ezgif.com/video-to-gif
5) uploaduj video
6) odredi početno i završno vreme gifa, okvirno bih rekao da je početak 7 sekundi, završetak 12
7) klikni na create gif

Ниџо јел ће он сам да исече онај текст испод мислим на том сајту ја само стиснем уплоад

Е ок хвала Ниџо, е ја ћу то да провежбам мало, али ја нећу да постављам то у реакције јер ће одмах да ми кажу да је то копија и као нисам ја то направио већ да сам преписао. Ја сам само две реакције поставио, мислим поставио сам више ја реакција на форум и одмах су њих неколико ми рекли да су плагијат и рекли модератору да ме банира