Prijava

tako da taj gif nigde drugde nisam video i jako mi je drago što jesam.

Imaš istog piara kao i Toma Nikolić

Mršćite s teme ako ne mećete gifove...
(insert gif here)

E хвал ти Ниџо, е ајде ти постави ко желиш па ћу лајкати не могу после да се објашњавам са људима јел знам да ће ме оптужити за копију а ја не волим да се свађам, у хранитељској породици сам одрасто и свађали су се доста ј то не волим (а овде има много лоших особа на форуму, такорећи говна ја се извињавам). Морам д идем сад у стану поред двоје мученика пензионера деца им не обилазе, учинило ми се да баба плаче а непокртна идем да видим. Хвала још једном

Pa dobro, postaviću ga, nije mi teško. Ako ima neko nešto protiv, neka sada kaže slobodno, da ne bude posle "Nismo znali"

Nikola, što si obrisao sve svoje prethodne postove?

nikola sto si se zaprepastio

Haahahaha a gde su i moji postovi?

Ol klasicna "odakle si tacnije" spika

Zna li ovaj Markonija iz BG-a?

Ne zna, al zna djuku iz kg

@Thilmo, mangup me navukao. Rekao Pajo Dačak da ne spamujemo temu i ja šta ću, obrisao svoje postove da ne spamujem. Video sam neku temu "proseravanja", možda je ona podesnija za ovakve diskusije? Ja na ovoj neću više da se oglašavam, osim ako ne naletim na neki dobar gif.

hahaah ps jel kopmletirao sve one gde zivis,gde tacno zivis,kakav si na crevu,jesi musliman,kakav je inception i ostale
steta sto je obrisao PIZDA

@bombas, napravio sam reakciju onim prerađenim gifom. Pokušao sam da izmenim tekst, izgleda da se ne sviđa ljudima, jebiga. Okačiću ovde samo gif, da vidiš kako izgleda finalni proizvod na osnovu onih koraka koje sam ti naveo https://media.giphy.com/media/l3vRgBoeOqRgGKVzO/giphy.gif

Ol, skoro sve zaboravio sam na jesi musliman i insepsn al zato 4 na puta na gde tacnije zivis

Nikola, brisanje postova gde recimo ispada da se autor Ps udvara sam sebi je kažnjivo banom.

Znači ne smeš brisati postove.

Realno jeste za ban minimum 3 meseca

nije znao da ne sme i neće više

A ne trazim ja ban daleko bilo neka coveka nek prdi ovuda meni samo krivo sto je zezanje obrisano

E kosmo a jel za sve "prekrsaje" taj fazon mogu da uradim bilo sta i kazem nisam znao jbg necu vise?

E da, jel hoces bracni krevet kad si vec tu?