Prijava

Francky Delevra

Daj mi neki link do tog vica pa da je satrem.

E sad si me sjebo...:) Saću tražim dok ne nađem, pa makar dobio otkaz u firmu...

И ја сам чуо много давно. Ево овде месец дана пре дефиниције: http://www.mikro.rs/main/index.php?q=forum&IDteme=2559&strana=20

Чак је чист копи/пејст.

Pa kad toliko zadireš da se nešto obriše...i treba da tražiš. Gledaj, nije tebra da ti ne verujem na reč, ali jebiga nisam čuo to pre...lakše mi kad imam dokaz. :)

frenki, kod "nemoguće" ne odvajaš "ne"... beš mu mater, mora da kažem kad mi bode oči..

vic je "od pre definicije" definitivno, što je čak i autor priznao u komentarima, al aj da bude sve po propisima probaću da nađem...
@YCHTT Taj link je od 3 dana posle defke...Smor, taman sam mislio da ne tražim...

Nesumnjivo je vic, stigao mi je davno tzv. "kružnim" mejlom! :)

frenki, kod "nemoguće" ne odvajaš "ne"... beš mu mater, mora da kažem kad mi bode oči..

Moguće, ali gde si našao na ovoj temi to da plasiraš. Daj mi tri linka da vidim gde sam sve to radio i koliko ozbiljan problem imam pa da nekako probam da ga rešim. Potrudi se oko mene, da ti ne bodem oči više. :)

Nesumnjivo je vic, stigao mi je davno tzv. "kružnim" mejlom! :)

Sve ja to kapiram, ali meni treba "papir". :)

Francki, ne zezaj! Kakav "papir"? Mene stvarno mrzi da tražim i išta dokazujem,
IZ AVIONA U BRIŠUĆEM LETU vidi se da je VIC, ali, ako vama kao moderatorima to ne smeta, (a to vam je posao) bole mene za tuđe brige, imam svojih! ;)

A i ti Kramponom, zabole te za definiciju, nek stoji jebo sam je.

Francki, ne zezaj! Kakav "papir"? Mene stvarno mrzi da tražim i išta dokazujem,
IZ AVIONA U BRIŠUĆEM LETU vidi se da je VIC, ali, ako vama kao moderatorima to ne smeta, (a to vam je posao) bole mene za tuđe brige, imam svojih! ;)

Neću dobrišem nešto što sam prvi i jedini put pročitao ovde. Čim mi kramponom okači link obrisaću...on se cima ti ne moraš.
Nije nama moderatorima ovo posao, možda neki hobi ili tako nešto... :)
Brini svoje brige, pusti definicije. :p

Ako si joj rek'о!

Аман френки, ено ти Трут даде линк до текста на форуму:)
Додуше, то на форуму је постављено 3 дана после дефиниције. Хм.

3 дана после дефиниције. Хм.

Nemoj spemovati operativnu temu ako nemaš ništa konkretno. To je već rečeno ovde. :p

Хахахах како је смешно, гуглам овај јебени плагијат, јер и ја знам да јесте и сви резултати које ми избацује су углавном 2 или 3 дана објављени након дефиниције.
Овде је један дан после дефиниције http://www.sk.rs/forum/archive/index.php/t-840-p-15.html

Potrudi se oko mene, da ti ne bodem oči više. :)

Ma ne bodeš ti oči, inače svima ukažem na kiks u pisanju, gdje mislim da ga ima. A ovaj uočih u komentarima na definiciju o kojoj se ovde trenutno polemiše. Nisi u problemu.
A defka je vic, bez dileme.

Naterali ste me da guglam. Nisam našao ništa od ranije. Nema dokaza da je plagijat. Devojka je sve sama smislila. Milice, sajt ima virus i izbacuje me automatski odatle.

Који од ова два линка вуче?
Ма где је сама смислила, сама је и признала у коментарима да није смислила :)

Onaj poslednji link. Izbacuje me. Sve sam izguglao, nema ništa od pre 22 jula 2008 kada je napisana već sve posle toga.

Може ли неко да пречешља руске сајтове? :)