Prijava

Драги чланови, пошто сте и сами сведоци драсичног пада квалитета дефиниција и све чешће појаве експлицитних садржаја, неукусних и монотоних постера, сложићете се да је време да мало посветимо пажњу (сви заједно) о имиџу овог сајта који многима од Нас дође као "виртуелна" дневна соба.
Модератори ће прионути на много озбиљнији посао, како би Нам свима омогућили много пријатнију атмосферу на сајту.

Отварамо ову тему да би се видело и чуло ваше мишљење.

Поздрав, Ваш модераторски тим.

Ово је за сваку похвалу! Имам само један предлог, да би себи скратили муке и да би вам посао ишао лакше, обратите прво пажњу на дефке и постере су пријављени за брисање. Много чланови су се потрудили да их пронађу.

Имам само један предлог, да би себи скратили муке и да би вам посао ишао лакше, обратите прво пажњу на дефке и постере су пријављени за брисање. Много чланови су се потрудили да их пронађу.

Брише се и то, али нажалост има чланова који злоупотребљавају дугме ''за брисање''. Пар чланова је било бановано због изузетне злоупотребе тог дугмета, те бих и овом приликом апеловао на ауторе да га користе само у случају кршења основних правила (плагијат, дегутантно, вређање) и када је дефиниција РЕАЛНО неквалитетна.

Хм Џими, изгледа да је дошло да забуне. Ја сам мислила на ово http://vukajlija.com/forum/teme/158?strana=156 није ни битно, дала сам само један пример...хоћу да кажем да су пре пар недеља пријављени постери и дефиниције за брисање и да су многи прескочени. Не би било лоше да прегледате прво ту тему, има ту материјала за брисање, и то доста. Наравно само моја препорука, радите како вам ћеф.
Наравно да се злоупотребљава дугме за брисање, па свашта, људима даш кликер они га злоупотребе а тек ово....

То јесте мици. Џими је помислио на оно "за брисање", јер се стварно злоупотребљава ;)

Наравски, а и ја сам се лоше изразила. :)

E hvala Šandoru Kočišu za ovo!
Ja imam neki stav da je nekako gej da prijavljujem tuđe postere i definicije za brisanje, tako da do sad nisam koristio blagodeti koje su dozvoljene na pojedinim delovima sajta.

Ali podržavam akciju...brišite i moje ako ne valja.
Da primetim još jednu stvar, danas je stvarno bio defile glupih definicija i komentara.

Нека вам је Бог у помоћи.

E se ove primenjuje retroaktivno ili samo od sada pa na dalje?Pricamo o povecanju kriterijuma , zar ne?

Što pitate za mišljenje bzvz?
Svi će da podrže čistku dok ne potkačite njih.
Ne verujem šta gledam po forumu. Zbog kojih definicija se kmeči.
Krenite da sredjujete, jer sajtu opasno opada i popularnost i originalnost.
Zaključajte "onu" temu da ošetećni mega pisci ne kukaju i ne psuju, i krenite žmureći da brišete. Računam da može da vam pozli ako budete čitali pre brisanja.

Pre svega da kazem da mi je drago sto me pitate za misljenje!
Ja sam o ovome vec pisao i otvarao teme koje su bile zakljucavane, pa mi neko pametniji rece da se cistka nece dogoditi dok dubina govana ne dodje do nosa. Izgleda je bio u pravu. Al da ne kenjkam vise:

-Mara je sasvim u pravu
-Ako zelite pomoc od obicnih clanova nabudzite opciju "za brisanje" na sledeci nacin, dodajte na profil opciju "definicije koje sam prijavio za brisanje" gde ce svaki obican clan moci da prati koji njegovi predlozi za brisanje su prihvaceni, a koji nisu...tako cemo videti vase cenjeno misljenje kakve su to definicije koje su za brisanje i izveshtiti se u koriscenju opcije "za brisanje", a uporedo sa tim postajati svesni kvaliteta kakav se ocekuje od nas

ja imam malo ostriju ideju,ali,mislim da ce biti sasvim delotvorna!
jednostavno,izbaciti definicije sa psovkama i ruznim recima,prepolovice se broj nekvalitetnih defki,odjednom...
po mom skromnom misljenju,psovke su sasvim nepotrebne u definicijama,nemaju nikakvu vrednost,a mislim i da ce pozitivno uticati na imidz sajtne!!
hvala.

E do kurca, ne postoje ruzne reci, postoje samo ruzne recenice. I te recenice obicno ne sadrze psovke u sebi.

ja imam malo ostriju ideju,ali,mislim da ce biti sasvim delotvorna...

Ne seri bre.

ne pricajte ruzne reci, jedna ruzna rec unisti sto lepih reci :) smajlifejs

vratite se na temu...

hej,tema ovog podforuma je izneti svoje vidjenje i svoje ideje, a ne da se kritikuju misljenja drugih...
ja sam svoje misljenje izneo,sad me zanima vasa konstruktivna ideja!
ja sam apsolutno protiv psovki kao i onih bzvze google oglasa,gde iskace svasta,bar da postoji neki filter,da ne izlaze vulgarije...
toliko od mene,ostavljam prostor za nove ideje,jer mi se dopada tendencija da se poradi na kvalitetu.

mara je u pravu....
realno gledano, meni ste maloprije obrisali poster, sinoc jedan, i skoro nedje jedan, ali me toliko boli dupe da je to nevjerovatno, nekvalitetan je, ok, da smo zdravo, ali ja se za to ne zalim, a neko se zali za tako sranja kao sto je moj kakani poster koji ne valja pisljivog boba :)
ali jos ne vidjeh dugme za brisanje na posterima.... valjalo bi.. i ovo sto sos kaze i nije toliko lose.
sve u svemu, ja bih sve cistio, potkupite i mene zajedno sa tim ako ima smeca, evo prvi pristajem ako treba moje defke i posteri da se ciste, udrite, samo da je manje smeca.
hvala na paznji i prijatno popodne :D

Moje mišljenje je da je ova tema besmislena.

Imidž sajta je jasan, ovo je leglo paora i kretena te je i imidž usmeren ka paorisanju i kretenisanju.