Prijava

Super tema,svaka cast,zanimljiv izbor komicara,gore pomenuti Eddie Izzard,George Carlin su legende,uz Robina Williamsa koji ima najbolju improvizaciju,pogledajte nesto od njega obavezno,ako je moguce nastup na broadway-u,ili gostovanje u emisiji "Inside the Actors Studio",genijalno!!!btw oba dela rade i odlicni su...
a od mene:Jim Gaffigan on christmas and Easter

Uh, bravo Bato - kako smo mogli na Robina da zaboravimo! Dobrodosao na temu!

Meni je Jim Carrey smesan svojom pojavom, manje svojim izlaganjem :)
Teme koje Martin Lawrence obradjuje su smesne same po sebi ...
Ali Rodney Carrington je obican smarac iz Teksasa :)

Che, mislio sam da ces ga ranije okaciti!
Dylan Moran - Monster ... ovo je samo prvi deo, pogledajte na tubi ostale

Da,stvarno,Robin Williams...

Dobro dosli obojica

Idemo dalje:

Marcus Brigstoke :

http://www.youtube.com/watch?v=LC_bitLrSz8

"Kazu da video igrice stetno uticu na omladinu. Da je to istina nasa generacija bi sada zbog Pekmena cupkala u mraku, jela sarene pilule i slusala repetativnu muziku"

Na ovog lika sam danas nabasao i strasno mi se svidja sta radi.Ime mu je Danny Bhoy,pravi britanski nadrealni humor sa gomilom improvizacije.Volim da vidim kada se komicar smeje sam sebi,tj. stvarima koje su mu tog trenutka pale na pamet.

Lik je bas dobar!

Obelixe, citas mi misli. :))) Ali stvarno - ne mogu da verujem, bas sam njega sledeceg hteo da stavim.
Za neupucene, Dylan Moran i Bill Bailey, koga sam naveo medju prvima, imaju sjajnu seriju na BBC-u koja se zove "Black books", gde Dylan Moran igra Bernard Ludwig Black-a, vlasnika male prodavnice knjiga u jednom engleskom gradu, Irca koji po ceo dan samo pije vino, pusi cigare i napusava musterije. Nije mu stalo do biznisa ni malo, stalo mu je samo do odrzavanja njegove zone komfora. Zaposljava Bill Bailey-a kao asistenta, (i u prodavnici i u zivotu), a treceg lika, t.j. likusu - Fran, igra takodje sjajna komicarka Tamsin Greig.
Za ovu seriju mogu 'ladno da kazem da je najbolja brit-humor serija ikada, (da,da, ukljucujuci i Mucke i Nepristojne ljude i Crnog guju). :)
Dobro, svako svome, ali definitivno je vrh. Prva sezona je meni najbolja.
Evo i moje omiljene epizode, "Grapes of Wrath":

Nista ljudi, embeding disabled by request...
Moze ko hoce da ode na Youtube i ukuca "Black Books - Season 1 episode 3".
:(

Dylan Moran apslolutni kralj,nisam ga ranije slusao,ubija lik!!odlican izbor...

e sad jedan od mojih omiljenih,Dave Chappelle,prvi deo nastupa u San Francisku,nastavak ima na tubu...

O da, sjajan stand-up i takodje ima dosta skeceva na tubi iz njegovog "Dave Chapelle Show"-a, (koji radi sa bratom Edi Marfija, Carli Marfijem). Dejv obozava Teloniju Monka - jos jedan dokaz da je covek car! :)))
Pokusavam da nadjem "Real Life GTA", izgleda da su ga skinuli...

E da, ima li i kod nas stand-up komedije, (stojeca komedija???)? Ocigledno da nema niko poznat, ali ima li po nekim klubovima barem zacetaka ove discipline u Srbiji? Najblize sa cime bih mogao da uporedim bi bio pokojni Ljuba Moljac i neki elementi nastupa Bore Djordjevica i Balasevica.

Gina Yashere englskinja nigeriskog porekla, kao i svi crni komicari igra na tu loptu ali samo na malo drugaciji nacin. U njenom stand upu nema mnogo kmecanja oko rasnih nepravdi.

http://www.youtube.com/watch?v=_bIzuPLwXk8