Prijava

Dobro bre Burzume, ni ja ga ne volim. Ali mogao si to suptilnije da kazes
A tek ti skinuli ban :D

Не знам. Само га немој качити овде. Оче Србо, освештај ову тему.

Некако ме срамота. Можда зато што ми је суграђанин, па сам више осетљив на то. Имај разумевања. Не могу да се смејем Панонском Говнару, па да је 10 пута мања гњида.

Pa i meni je komšija, 100 metara od mene, pa mi je genijalan... :)

Citiracu sam sebe :)

Bill Hicks, George Carlin, Michael McIntyre, Henry Rollins, Eddie Izzard, Eddie Murphy, Jimmy Carr, Ricky Gervais, Robin Williams.

Skines lepo sa torenta jedno 20 punih stand-upova, odgledas to za jedno 3-4 dana i onda mozes da pricas.

Добро, Чаче, скоро сви они су били већ. Појента ове теме је да се каче клипови :)

Pa nije to pojenta, pojenta je da se preporuce imena i objasne njihov nacin i stil humora, pa onda da neko sam trazi i skida i gleda.

Preporucujem Henry Rollinsa i Michael McIntyre-a, prvi je genijalan lik koji prica o svemu i svacemu, dosta se bazira na njegovim anegdotama, a drugi prica o sasvim obicnim stvarim, svakodnevnim, ali ima pravi britanski humor.

Кад пржење пође наопако
http://www.youtube.com/watch?v=S-SCxow_2b8

Hahahaha gledao samo ovo :)
Koliko je njemu sporo vreme prolazilo dok se znojio i pričao kurton fazone, sa sve Džejmijem koji mu se useravao u život.

E, jel moze neko da mi iscacka onu foru za pusace. Mislio sam da je Billy Connolly al izgleda da nije.
Kada zapali cigaru i saopstava nepusacima da ce i oni da umru.