Prijava

To samo dokazuje koliko je imao slobodnog vremena za bacanje. Ništa više.

Па шта је троловање друго него превише слободног времена комбиновано са болесним идејама? Ко да ће неко ко има обавеза преко главе да тролује?

Ne, ne bolesnim idejama. Genijalnim. Tu je razlika.

Болесним у очима зиљаваца. Код нас је друга прича. :)
Џими, згрешио сам. Украо постер са 9гаг.цом
Нереално! Више ми и није тако криво. Хвала.

Ne, ne bolesnim idejama. Genijalnim. Tu je razlika.

Код мене болесно значи генијално, зато и кажем, нпр. да су Данкан и Бурзум болесни, јер су им дефиниције такве да те терају да повраћаш и умиреш од смеха у исто време, значи чиста генијалност...

Generalno trolovanje je najniži mogući vid zajebancije. Amebski. Zato što se trolovanjem zajebavaju glupi ljudi. Ovi sa više od dve vijuge u mozgu trolove ne jebu ni 2%. Postavlja se pitanje zašto bi bilo ko trošio svoje vreme na zajebavanje glupih ljudi i u njihovoj gluposti nalazio satisfakciju?

To je kao da odeš u preškolsku ustanovu, zajebavaš decu i posle se time hvališ mami. Ne razumem. Ne razume ni mama, al šta će žena. Jeste trol, al njen je jebiga. Ne može ga ubiti.

Recimo na ovom sajtu, od kada ja pratim, pojavila su se samo dva talentovana trola vredna pažnje. Cara i Kizo. Svi ostali to rade ne silu jer nemaju drugi način da se domigolje do centra pažnje.

Recimo na ovom sajtu, od kada ja pratim, pojavila su se samo dva talentovana trola vredna pažnje. Cara i Kizo. Svi ostali to rade ne silu jer nemaju drugi način da se domigolje do centra pažnje.

Па није баш има и оних који то раде јер им је баш досадно, али ипак не фали квалитет. И ту подразумевам Самхаина и Чимија... Они имају изливе генијалности :Д

Па није баш има и оних који то раде јер им је баш досадно, али ипак не фали квалитет. И ту подразумевам Самхаина и Чимија... Они имају изливе генијалности :Д

Samhaina sam prevideo jer ranije nije trolovao u tolikoj meri. U poslednje vreme baš dere. Džimija nisam naveo baš iz tog razloga što troluje samo kad mu je dosadno. Pravi trol VOLI da troluje. OBOŽAVA. :))

Džimi voli da napiše definiciju, normalno raspravlja na forumu i još podosta toga. Troluje samo kad ga težak smor natera. Nije Džimi "t" od trola. :)

Овако ја замишљам напредног вукајлијаша кад изађе међ свет
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lkvro1EfPW1qhg5qko1_500.gif

Hahaha, realno nije daleko od istine :)

Једном сам отворио неку глупаву тему (намерно) и у првом посту написао као да се обраћам лику коју је отворио тему. У другом сам додао нешто у стилу,"није ти фазон да бришеш први пост", бла, бла... и дошао неки мод и почео да се трипује да открије ко је отворио тему, и ја бацим линк од неког левог лика, као то је тај. И модератор му залепи бан од ипсилон година, јбг. Не знам који је мод био, пронаће се сам. Не знам ни који је аутор био, Бог да му душу прости. Покушао сам после још једном исто, али су ми сабили тему у корену.

Хахахахахахахаха!

Агахахахаха! Дај линк од профила тог лика да га одбанујемо, јадног. :))

Кад си већ расположен, нек' буде да је био овај лик:

http://vukajlija.com/recnik/autori/55217

АЈМО ЈЕДАН ОДБАН!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

Sem carino jebena :)

samhaine, fora je da ih navučeš, ovako

http://vukajlija.com/forum/teme/11708-vukajlijaska-ispovedaonica?strana=14#post_673333

ali dobro, nije loše za početak, možda i naučiš :P

Јбг, ту мораш да чекаш жртву. Овде сам могао да бирам. :)