Prijava

stvarno gospodin.

jebavo sam i gore, gledao sam i bolje

Хахахаха! Одлично за убијање у појам.

Знао сам да си природни господин.

Заправо сам дингоспо, али волим тако мало да се фолирам по сајту. Хтедох рећи, уживам у лажном представљању.

stiven je nekako dao najbolju izjavu.

Нисам још стиго довде јербо ниједна вукајлијаш'ца неће са мном у кино, па не знам како изгледају....

Neće u kino?? Možda oće u rč. ololo

Мора прво у кино, па после може и у колима. Девојке воле полако и лагано. Нисам насртљивац....

КО ОЋЕ СА МНОМ У КИНО, НЕЋУ ТРАЖИТИ ПИЧКЕ, САМО ФИЛМ, НИШТА ВИШЕ! УСАМЉЕН САМ!!!!!

Evo ja ću s tobom u kino al pod uslovom da ja sedim s tvoje lijeve strane i da nećeš da jedeš kokice jer su preglasne za jes' i piješ moju koka kolu.

На Тулума :(

ja sam mog slomio, sad ga bacam.

Kolfild
ja sam mog slomio, sad ga bacam.

Ако си га сломио, немој да га бацаш. Гре'ота је. Нађи неку (лепу) докторку да ти га излечи. :)))))))))))))))))))

Верујем да има велики број лепих чланица сајта као што су оне две што им је слику Блек Ероу (BlackArrow) поставио (по мени јесу лепе, јер лепо изгледају без тоне шминке на себи), али ми је и даље мулуца неостварена жеља.

Јебено ми је привлачан тај њен ратоборни став. Има нешто дивље у себи, што ме поштено пали. Све то под условом да није малолетна. Са малолетницама се не петљам. :)))))))))))))

Има нешто дивље у себи, што ме поштено пали.

Čudan sleng za sise. Probaj da napišeš definiciju.

Fenderu, oborio si me s nogu, mogu da zamislim kako je ova izjava tek na nju djelovala. OPLODI ME!

Јебено ми је привлачан тај њен ратоборни став

http://www.moviefancentral.com/images/pictures/review55300/catwoman1_TheWhip.gif?1316820297

ninka_92
Fenderu, oborio si me s nogu, mogu da zamislim kako je ova izjava tek na nju djelovala. OPLODI ME!

Само сам чекао да се ти и(ли) Курајбер јавите. :)))))

natnat

Немо' да ме плашиш. Ја сам фин МЛАДИЋ. http://www.infomreza.com/wp-content/uploads/2011/05/ratko-mladic.jpg

Đe si generale, 100 godina

ninka_92
Đe si generale, 100 godina

Ево ме, чекам да моја изјава делује на мулуцу. :))))))

fenderu preporučio bih ti da pregledaš sve teme sa fotografijama vukajlijaša :)

не ломим на оно што нисам вид'о уживо, осим ако има кућни снимак хехе