Prijava

njukasl iz x,vesthem 1,ujpest 3+,tun 1 3+.

Mojes je gospodar fudbalskog znanja za ovog degenerika...

зашто је квота на француску против бразила 2.7? јел то не игра типа паркер ил тако нешто?

Mislim da Parker i Noa vise ne igraju za reprezentaciju. Al ne pratim bas to, nek ti odgovori neko kompetentniji :)

Ne igraju, ne igra ni ažinsa, mislim da su tu samo boris dijao i nikolas batum od očekivanih zvezda. Igra im neki plej furnije, on je dobar.
Uglavnom, jesu brazilci favoriti, i dobiće, marselinjo uertas i tijago spliter, nene i još jednog iz nba imaju, zabo sam sad, ne znam koji je.
Edit: ovaj koga nisam mogao da se setim je varežao, da. A francuzima ne igra ni nando de kolo. Uglavnom, jedno 7-10 poena razlike za brazil bez nekih problema.

Nista na svetu nije sigurnije od Stoke 0-2

Zmajceki dobili sa 10 kosa razlike!

Ja ne mogu da stignem, a sumnjam i da bih igrao, ne igram takve prelaze više.
To samo načuo, ili nešto ozbiljnije?

Kaze da saradjuju... U poslednje 3 utakmice, dve su zavrsile sa prelazom iz 2-1. Nisam se nesto mnogo zaletao, ulozio svega 200 kinti. U Milenijumu je kvota 15, a u Mocartu i Merdijanu su blokirali.

јел вам ради моцарт? мени већ пола чуке блокиран а до сад никад нисам доживео да забоде. ај пробајте да одете без обзира да ли имате налог, да видим да ли је до мене

Treba mi samo još jedan gol zvezde za sad, a oni kao kurvetine sad će da se valjaju, jeb'o im pas mater mrtvu, sa sve 4 prečke i stative. Neće pa neće.

маму им јебем, видели да је људима кренуло и да доста ствари долази па заблокирали... имам заробљено на рачуну бар 2000 а брда ствари сам хтео да одиграм у протеклих чуку времена

Naravno da ide lokomotiva iz dvojke kad ne uplatim, moguće je da će da dođe sad, čim je gol u 45., sumnjivo je.

Idemooo Lokomotiva ga zabila u 44 minutu. Sad se ceka preokret Belupa.

Aleksandre trci do Meridiana ako ti je blizu, moze uzivo da se igra i kvota je 9 trenutno!

као што сам и претпоставио, људе масовно кренуло који играју преко рачуна и они одма оборили сајт
http://prntscr.com/4i2p20

mene ovaj njihov kvar kosta 6000.
mene 20000 pa ti vidi...

hahahha koji jadnici.

Pustite Arenu 3 hahahah iz aviona se vidi da je namestena utakmica ali slepci mase nevidjene zicere ...