Prijava

JE L BIO PENAL ZA LPOOL?

HEEHH abalo dao gol za ludogorec kontate onaj rukometas francuski heheeh

bio je janoshe

jebeni leverkuzen, još će sad doći coa da kenja kako je reko za monako A TREBO MI JE BAR XXXXXXXXXXXXXXX

nije, pokradeni Bugari, ozbiljno.

Ceo svet pao na leverkuzen najveća navlakusa ove godine

KAD SU MOGLI SUDITI BAJKU MOGU I BUGARIMA

konacno malo srece na mojoj strani

e moj gheme mogao si i 2. brejk uzeti

Iskusno hvatanje i monaka, i zenita i olimpijakosa, moram da se pohvalim. Čak sam i rekao za dortmund da će kurac da dođe gg3+. Od devet tiketa pretek'o mi jedan kvote 2.5, loooool.
Edit: hahah dvajte!
Jebemti, da je samo pao još jedan gol u drugom poluvremenu na tekmi dortmund -arsenal, feštica, ovako kurac. Jebem majku miktarijanu u usta jermenska jebaće ga zoki tošić.

daj nešto i sutra kad te krenulo :D

Meni dvajte živ jedino neki sa kvotom 2.5, još čelzi, barselona i psž x2, i ispušiću na barsu, lolo.
Ma 'de krenulo, ispogađao jesam silu, al' ništa nisam sastavio na dobitan tiket.
Edit: a pokačiću sutra jedno tri tiketa.

Jesi doktor za ls , ja sam bio prisutan kad te sjebao ajaks za milijardu evra , daj nešto za sutra , pokušaj da izbegnes ajaks pozz

to je najgore, kad dođe pun kurac utakmica ali nisu dobro raspoređene zlolo

Siti daje dva i gol-gol, sporting iz iksa u dva, bilbao gol-gol(i3+), zverska kvota, ovo pišem obavezno.

кренуо са 600/700 кинти, попадао бога оца а извуко се на лајву - следећи гол и на неком јанош квота тикету и сад сам опет на 600 кинти http://prntscr.com/4nhn9a

не мош узети паре па то ти је
уместо да сам рокнуо нпр. ливер, реал и јуве за све паре... ал контам да онда не би било пеналтика за ливер

E a sto ne mogi sad transferi na mocart fantazi?

kakva majmuncina ovaj ghem jbt

tooo gheme ljudino

Dzankela hvala ti za Ghema, uzeo sam 660 kinti :D