Prijava

Pa kad igraš košarku, imaš hendikep na neki tim. Recimo, igraju zvezda - partizan, oni stave hendikep 5,5 na partizan, pa je kvota 1.8-1.85. E, al' to je jebeno jer ti je tu uglavnom šansa 50-50, a ti kao svaki kladioničar hoćeš da uzNeš pare jer si alavo govedo, pa hoćeš da ideš na sigurniju varijantu, manje para al' sigurnije jbg, i onda odigraš dodatni hendikep. Onda ona lepa devojčica što radi u kladionici ne kuca h1 nego doh1, i pusti te da uzmeš pare, jer onda tim1 (u ovom slučaju zvezda) ne mora da pobedi sa preko 5 razlike, nego za 3 manje, dakle preko 2 razlike. I onda zvezda pobedi sa 4 razlike i ti srećan jer si uz'o pare, a inače ne bi uzeo da si igrao h1. E.

A ovo gore što ste pitali je dodatni hendikep, ako nekom nije jasno nek' pita, objasniću.

a neverica šta je Efes radio, kao da su pioniri

Efes mi i oborio tiket.
Vredi li sutra probati galatasaraj, 2.4 kvota protiv laborala? Istina, kriza, nema para, pući će, al' oni drknuše valensiju jbg, bez para, mogu možda i laboral.

vrela noc, vrela noc, vrela noc a ja slaba sam na muski pol xD

Ko je gledao Fener ove sezone makar jednom, nije mogao da igra dvojku danas. Tamo samo Gaudlok i Bjelica igraju košarku, trenutno su raspad.

Bandi
Sta mislis dobijaju li klipersi i dalas?

Dobijaju jašta

od poena bi i Dirkenštajn mogao više od 19, prošlu je došao minus

Odlicno
Odigrah dalas, kliperse, vasington i minesotu.
Jos oni mi ostadose za 600 dimam za klabing

biće klabinga, ima da šmrčeš koks za Čarapanki

To volim da cujem lepi :*

Klivlend ppH1 bi trebalo da dođe isto

Bandi navrati na smrk koksa i da trsis radnicu dok mi daje pare

да, додатни хендикеп

Ee jeste dodatni hendikep
Ono doh

Допада ми се Николасов тикет, али једна ствар само...

http://i.imgur.com/iCqyuiY.png

i Njujork neće dati 96 za 3 života