Prijava

4. Naplata dobitka
Ukoliko tiket postane dobitni moći ćete kliknuti na njegov status (zelena pozadina gdje piše „DOBITAK ispl. kod“) čime dobijate kontrolni broj tog tiketa. Tiket možete naplatiti u bilo kojoj poslovnici. Potrebno je dostaviti:

broj dobitnog listića
kontrolni kod dobitnog listića
Vaš dobitak morate podići u propisanom roku.
Saldo dobitka je zbir svih vaših neisplaćenih dobitaka. Nakon isplate tiketa, vaš saldo dobitka se umanjuje za odgovarajući iznos. Vaš depozit za klađenje je potpuno odvojen od vašeg salda dobitka. To znači da saldo dobitka ne možete direktno koristiti za klađenje. Kladiti se možete samo od uplaćenog depozita, a dobitke morate podići. Na ovaj način poštujemo trenutno važeću zakonsku regulativu.

Nije tačno ovo, ili u prevodu - sve radi ok. Ako prođeš normalno se novac pojavi na računu, isto možeš da podigneš kao što je kod mocarta

Ne znam matori, to je sa njihovog sajta. Nisam izmislio ja lolo

Ma znam, nego sam se i ja pitao kakva je ovo glupost pre nego što sam otvorio račun tamo, a onda kada sam prošao tiket uverio sam se da nije tačno ovo što piše. Imao sam tipa 1000 depozita, i kada sam prošao mi je taj novac legao na taj depozit, dakle nije ovako kako piše

Gospodine Laki, zasto dva Kroasana na tiket i jos +? Niste patriota.

Колинда ме замађијала, проклетница.

Sta mi radi Efes ovo je nevera.
Odbrana ko mi sa vukajlije da smo se skupili, pa cemi Rocesti oboriti tiket, a napad ko zene sa vuke da su se skupile, pa ni Saric ni Dzening nisu ni blizu granice

I usput senilni golubar drzi i jednog i drugog na klupi i nije odbranio napad od 1998.

Играо сам минус ова говна лол
Л О Л
О
Л

каква одбрана мајко моја

Zhajk ume- Zhajk zna

Nica - Marsej x

Jebenih 15 minuta je igrao Saric, i jebenih 19 minuta Dzening.
Ovaj golubar propo nacisto, dabogda umro nocas pozz

dabogda crko ja, zaboravio sam krstića da stavim plus

noćas kari i durent moraju u plus

St.Džonson - Aberden 2-3 ug.
Genk - Peeruwel 1
Twente - Heracles 1
Nice - Marsej x
Dijon - Nimes 2+ ug.

kvota: 20

OKLAHOMA I MAJAMI
UNUCI ĆE VAM VEČNO BITI ZAHVALNI

Onaj lik reko Oklahoma
Edit: atalanta h1

Барселона сигурно даје 80 поена, требају ми још 4 Јакина поена и 7 Томићевих за хиљадарку.

Onaj lik reko Oklahoma

Nije, rekao je Atlanta H1

Ispravio sam. Jbt mislim na atalantu a napisem oklahoma. Al sam u kurcu...

inače Batum sjebao ruku
a Oklahomu 2.60 samo lud neće odigrati
ili hoće
kogajebe