Prijava

Gomis ima Acceleration 2 od 99 fazon

Nego papete, znas li ti da oni imaju i bonija3, neki lik koji isto lici na bonija2 koji lici na pravog bonija. E jesu vragolani, kako covek da ih ne voli.
a imaju i midzeta Dajera, ono ko ispicke preskocis ako imas dobar zalet

Nisam znao za Bonije 2 i 3.
Nisam dugo gledao Svonsija. Imam one Arene sugave, pa PL gledam samo u kladionici ili kod druga. A to uglavnom bude neki derbi...

Sautempton je nepredvidiva ekipa, izbegavajte to.

Tilmo, da si citao posotve skapirao bi da taj tip uopste nema veze sa Sautemptonom, posto je Svonsi pretuzna ekipa

Realno ja da sam menadzer i da igram protiv timova koji igra odbranu covek na coveka (a to igra 95% klubova), rokno bi svu trojicu u napad pa ti pohvataj koji je tvoj covek lolo

ali ja se i dalje razvaljujem od smeha kad zamislim Svonsijevog trenera/tim menadzera/sportskog direktora koji dodje i kaze skautu

TREBA NAM NEKI KAO BONI! AKO IH NADJES VISE, SVE IH DOVEDI

i ovaj dovede ovog panja i bukvu

Gazi, ja igram na Seltik, Barsu, Real, Porto, Benfiku, Oly, Bajern, PSV, AJAX kad igraju kući. I kosarka Real, Barsa i CSKA

Vrtim uvek te timove i to je to, uglavnom dobijam od kad igram tako. Bude mala kvota ali malo po malo, nakupi se.

hahahahha
AKO IH NADJES VISE, SVE IH DOVEDI
http://i.imgur.com/lLcAWJs.png

Igrao:

Roma - Empoli 1
Celta Vigo - Cordoba 1
Excelsior - Breda prvo poluvreme ili kraj 1
Groningen - G.A. Eagles prvo poluvreme ili kraj 1
Twente - Cambuur 1
Graafschap - Oss prvo poluvreme ili kraj 1
Las Palmas - Mallorca 1

Nisu došli Excelsior i Roma mrtva.

Ставио све паре које имам ма рачуну на Ђоковића, а имо сам 300. Да и ја некад неке вајде од њега имам, макар то било и 150 динара

иначе двоје људи које највише респектујем овде и јако ми се допада њихово мишљење увек су били Газимундо и БВЛДГА. А Тилмо ја ћу почнем да фурам ову твоју тактику, можда и мени донесе леба :)

U sokeru ubacili igru 1+ na celu tekmu. Za engleze kvota 1.05
A ima valjda i 1-4

Ја сам више пута играо типа четири пара све x на полувремену или х на крају. Добре су квоте, око 1.7, а ако нађеш приближно изједначене тимове који играју тврдо, јако су лепе шансе да ће проћи. Фора, могао бих то да реактивирам. Тако сам често добијао паре. А квота на четири меча доће до осмице. И тако. Ето, ако неко хоће да проба да се зајебава са тим, није лоше.

NOLO NOLO NOLO DO POBJEDE!

Kad vec Fejzbuk pomenu respektovanje misljenja za kladionicu ,nedostaje mi Ljakse.

Kakav je to randomas bio sunce ti jebem, odigra protiv favorita u drugoj izraelskoj ligi , pogodi 5+ prvo na tekmi iz cempionsipa i onda padne na duplu sansu na Mancester

Ја сам више пута играо типа четири пара све x на полувремену или х на крају.

Generalno je dobra ta igra jer ti povecava mogucnost dobitka. Pa bilo kec, x ili dvojka.
Mi ionako svi pucamo jer igramo neku u moru igara umesto da igramo one gde je sansa 50-50 ili duple sanse gde je cak i 67-33

Mada sto kaze moj ortak "ja uvek igram te 50-50 igre. Ili ce da dodje ili nece, nema trece."