Prijava

Uvek kad krenu kvote da padaju popušim kurčinu, znači popušiću i sad. I vi ćete popušiti kurčinu takodje.

ja uhvatio u planetwinu jutros 30 i 40 kvotu, kako ih nema svuda po srbiji, ovde u bg ce da prestignu mocarta kako su krenuli, zato je mocart krenuo akcije deli bmw, podigli granicu na 15 mil zato sto su ovi 11 valjda, svuda ih ima sad, a mnogo dobre igre daju

ako dodje dodje, ako ne ko mu jebe mater...
flips brt i ja sam nesto gledao slaven i rijeka ali ne verujem, bas nepotrebno, male su tu sanse, a ovi ludaci, jeste da je sad vise javna tajna, ali ako ih ranije nije boleo kurac, zasto bi sad... uostalom ako ne dodje sutra docice neka druga od onih i opet u plusu, znaci nema sanse da ne odrade nista

a jel spala kvota na 1-2 po ovim nasim kladionicama? stavio sam i na 1-2 ali nesto sitno...a na 2-1 sam uhvatio 24.00 dok nisu blokirali...odardice vrv nesto do kraja maja, jbg, a sranje je sve da se prati...uglavnom Memfis pokriva a i znao sam da ce WSH da ojebe ove pedere, realno nisu mogli da se oporave

u planetu ti je na 1-2 jos 38 kvota pa pokrij

mislim da imaju neki klanovi i bice svega sad u zavrsnici, nk zagreb je trebao da da zadru proslu tekmu, imao sma info, ali nista od toga, juce zadar dobi hajduka koji je treci na tabeli a kvota bedna, sve se zna bre.. e sad sigurno ne ispadaju zadar i istra, osijek ce da najebe verovatno, e sad ko ce kome bodove i kako, to cemo da vidimo, hajduk i lokomotiva se cepaju za evropu, nekako ce izrotirati ti klanovi bodove, a docice prelaz sigurno... sutra ili lokomotiva ili istra dobija 3 boda, x nikako ne odgovara nikome

http://www.rezultati.com/utakmica/nBHBZMu8/#detalji ovo isto 15. sasvim moguce lokosi sutra daju istri, istra onda vadi zadar, osijek ce da najebe svakako, jos igraju sa hajdukom, znaci mora bar jedan prelaz iz ove 2

Ja sam odigrao sad u sokeru samo 1-2, računam istri više zapinje, danas zadar dobio hajduk split, pa ako će da nameštaju onda mi je logičnije tako. Kvota 40.

Ali dobro, dobio sam 100 kinti povrat, MOZZART ISPOŠTOVAO

'ajde Kari ne jedi govna, tri trojke i ćao, ne mora više.

Edit: dabome, još dve. I ne daj tompsonu, jer je peder pičkavi!

Raste kvota na Istru sad, sta je ovo koji kurac, ima li srece negde za nas ?

Ако не дође ово нема клађења за мене до августа.

Ja sam vec poceo da trosim pare koje cu da zaradim oko 19 casova

Mislim da sam iscimo 50 ljudi da uplate haha posle ovog meca moj zivot ide u 2 pravca

Kod mene blokirali Hrvate, vecina kladionica ih ni nema u ponudi a imaju Japan, Mijanmar i sl. Cak i online zamraceno.

To je dobro, zbog toga i igramo kladzu

Evo da te ohrabrim, uglavom su prelazi dolazili kad je lokomotiv kod kuce, tacnije 3 poslednje tekme kad su lokosi domacini dosao prelaz