Prijava

Pošto rekosmo da ćemo ovde da kaćimo nedobitne tikete, evo ga jedan pad iz klase "zbogom sirotinjo" tiketa.

Igrao sam 15 tekmi 1+I i 1+II (da u oba poluvremena padne bar po gol) i oborio me samo Helsinki za 165 hiljada na uplatu od 100 dinara.

Da beda bude veća, završili su 4:0, a poluvreme bilo 0:0.

A da beda bude najveća, svitnulo 1:0 u prvom poluvremenu, oko 35. minuta, al poništiše gol i vratiše na 0:0.

http://i.imgur.com/Z8503mz.jpg

Jebeni maler.

Da kacim ovaj penal u 92? Lololo

Pa odigraj 10 a ne 70 utakmica na tiketu. Ni 10 odigraj 5 i ukurac

Ili igraj sistem kad vec cepas 15 tekmi

Stalno imas ovakve padove jebote

Ma Boh ove što igram za 100 dinara i ovu igru, uvek odigram 15 komada, zbog bonusa.
A ja i da sam ga skratio na 5, verovatno bi Helsinki bio medju tih 5. Zadnjih 5 ili 6 kući igraju iz iksa (mislim da su sve bile 0:0) i mislio sam da je danas vreme za 1+ u prvom, pa makar ga i primili.

Kači pseto slobodno, jebem li ih usta baš i njih. Ja sam bio nešto branio tad, pa nisam vrisnuo celu uplatu sa tiketa.

što se sećam dekno si bar 7 vakih tiketa. Lepi to je 20 k evra fazon ne znam da l si svestan

Pa imam u fioci u sobi tiketa za milion dinara gde su me recimo oborile 2 od 15, i još plus ovakvih za po jednu gde sam imao neki povrat (ko večeras 1000 dinara) sigurno za još toliko.

Da sam video da je 1:1 u 85 branio bih i ja sa "pada gol" al nisam pratio boleo me nesto kurac, da nije bio penal ne binse ni iznervirao

Razmisljam da se ne kladim vise nikad odem srucim u lajv pa se vadim na pokeru i budem dobar al mi ne vredi kad sam strovalio ovamo

Bacaj te tikete odma da se ne bi nervirao nekad. Jebes bonus brt ako glavnicu ne dobiješ jbg

Ma sve znam Boh, al to mi neki trip da jurim nenormalne pare za 100 dinara, ali samo na ovu igru 1+I i 1+II. To mi dodje ko tombola, zaokružujem, pratim.

Iskreno, ne nerviram se ne znam koliko. Nasmejem se koliko me neće, a u trenutnoj životnoj situaciji više od soma evra bi mi leglo ko budali šamar.

Al biće sigurno uskoro, obruč oko Soccera se polako steže lol

Pazi situaciju. Ja kod devojke otišao u 5. Tiket uplatio u pola 5 i odem da pijem kod nje kafu. Igram mali fudbal u 7. Od nje do balona za fudbal mi treba 8 minuta fazon. 18:47 0:0. Reko do jaja. Ona tu nešto zvoca sve vreme kao priča ja ćutim i buljim u tel. 6 minuta jebene nadoknade ja popenio već, nervozan tu sve mi smeta i kasnim već al ostajem da pratim lajv zbog neta. Pada jebeni gol meni se grči vilica u 92 minutu i na satu 18:54. Tu krećem da se derem i na nju što priča i da lupam jebeni telefon ona ne zna šta je snašlo. Samo kažem ćao i izađem ona izneverovala lolo
Odem na fudbal i onim momcima noge izlomim a do sad za 30 termina faul nisam napravio xaxaxaxax

Pa taj penal i gol je kontam bio kap koja je prelila čašu :)

Ja sam na svu sreću bio kući, pa sam u lajvu izvukao neku kintu. Odigrao da će da bude 1 ili 2 na kraju, bila veća kvota nego da padne jedan gol do kraja.

E Boh, nisi samo pare pukao, još ću sa ribom da te posvadjam :)

Ma jok. Kul smo, rekla mi samo da sam bolestan jer se derem na sve žive zbog kladionice i da ću sa 40 da budem sa živcima na ćao ako ovako nastavim što i sam znam

Ne kladite se na fudbal. Ja otkad sam prestao da se kladim na fudbal i dalje sam u minusu naravno, ali mnogo manjem. lolo

Kerovi su mi tek jebali kevu hahaja

Coa, jel me jebeš da se kladiš na trke kerova???

E, u subotu ću verovatno na basket :)

A moj brt Šomi23 mi daje siguricu neki dan da vežem Kalinu plus on baća 3 poena dao. Super

Kladio se, proslo vreme haha

Jurio trojku 3 sata sa dupliranjem uloga dok sam imao para pa na ler i nije dosla dok nisam odustao hahaha nije namesteno to, znam

Do jaja, ako bude. Odustaju svi polako ali moze ada uvek