Prijava

Ja igrao Siti sigurnu pobedu, sama reč kaže - SIGURNA pobeda.

U stvari, to su dve reči, ali kontate.

Шта сам ја то променио уважени господине пс?

Ne brt nego ostavi odigran tiket da vidimo koliko si miliona maraka stavio na siti dvojku, napoli keca i barselonu tamo igra mesi. Ukupna kvota 2,34

Не играм у маркама.

Бохор
Napoli sam keca htio a Bajerna 2 da probam evo ne znam...

Odličan izbor, prijatelju, još psv x da dođe i na konju bi bili.

Шта сам ја то променио уважени господине пс?

Izbacio si napoli iz citiranog dela majmune ne pravi se blesav

Тачно. Јер је то јако изгледно да дође, логично.

Hahahaah eto sa cime se ja bakcem

Јел јак гладбах? Јбт на барсу дупла побједа 3,5 квота. Стварно велика квота

Пс не желим да те дирам само из поштовања према громади са слике, иначе би било гадно морам признати.

Ima 'Gladbah valjda 12 pobeda kod kuće zaredom u takmičarskim mečevima. Ali tu im je Leverkuzen daleko najjači protivnik bio, što je maaalko slabije od Barse, čak i bez Mesija.

Ludogorec će uzeti bar bod protiv PSŽ-a sad. Pazite šta sam reka. Opet će Kavani da promaši pet praznih golova.

'Gladbah gnjilo govno.

Јел јак гладбах? Јбт на барсу дупла побједа 3,5 квота. Стварно велика квота

Odličan je Gladbah brate. Lijep fudbal igraju. Slično kao Lever, mogu svakoga da iznenade ako nabace svoj ritam, samo što je zajebano Barsi nabačiti ritam (čak i noćas kad im ne bude igrao Mesi zbog povrede) ali mogu da im uvale gol... mada evo i da im daju prvi gol biće teško da zadrže prednost.

Kapiram da će ili biti 3:0 za Barsu ili 2:1... Možda 1:1 al vjerujem da će biti ođe 3 gola

Evo vam.prepisujre dok.nije kasno. Cak se ne plasim ni baksuza ove teme pa ga kacimhttp://i.imgur.com/IRzS4Vq.jpg

opasan je gladbah.mogu dati gol.mladji azar i rafael u odlicnoj formi.