Prijava

Ово би требало да се затегне на веће паре, квота 21:

Деколо 19.5 +
Бурусис 13.5 +
Даје 11.5 +
Шенгелија 12.5 +
Јудо 11.5 +

Ако је вилијамс из уникса правио децу барселони под кошем, јудо ће тек, рачунам да ће бити на неких 16 поена лагано, од тога 10 у првом.
Шенгелија игра 30 минута, прошло коло имао 16 против ефеса, за викенд 19, јесте се тили опоравио, ал' верујем да је ово сигурно.
Дајеа нема ко да сачува код нас, натрпаће нас под кошем док кузмић није на терену, шутира и тројке, с бацања је добар, молим лепо, лагано.
Бурусиса сам ставио јер је прошлу био тањи и с минутима и с поенима, а опет, рачунам кад им је тренер отишао да неће ту бити много импровизације, гурај центру јер акција нема, форсираће пик с калатесом вероватно, да иду на сигурније поене, једна тројка и све у реду.
А деколо, јбг - деколо.

Од фудбала монако 1 и хамбург 1, квота 4 округло.

Uz dužno poštovanje, ne uliva mi sigurnost da neko sigurica ubacuje 20 poena makar i Dekolo

Није деколо сигурица, само јбг, најлакше је њега чекати за поене док гледаш утакмицу, знаш да то може и у другом полувремену да убаци.

Aco kg daj jednog igrača to je tl;dr.

I ĐE JE ŠOMI23?

Šengelija i Judo brt. Ne znam koji mi je sigurniji od njih dvojice, baskonija igra na gomilu poena, ali šengelija ide na jankunasa, a barsa-fener očekujem u minus da ode, a judoa ne mogu da sačuvaju ni tomić i dorsi zajedno, pa ti razmotri.

A sta jankunas igra bulja odbranu?

Dal gudura moze do dve asistencije mamu mu jebem?

Ne, smatram da igra dobru odbranu, zato sam i naveo, po jedno "za" i "protiv" i za tokoa i za ekpea.

Evo vam, iako su šanse za popuš sada kada sam okačio ovde bar 60% veće.

Burusis 13.5+
Jović asistencije 6.5+
Vesterman asistencije 3.5+
Guler 8.5+
Rivers 6.5+
Kurbanov skokovi 4.5+

Guler i Rivers najrizičniji, ostali dolaze lagano.
-----------------------------------------------------
Džekson 7.5-
Singlton 9.5-
Hanga 9.5-
Dikson 10.5-
Slukas 6.5-

Ovo na osećaj.

Jebi se somi teo sam gulera

Ps, prodaješ li još onaj telefon, ili si bacio nakon što te je sale izjebao? Pitam onako, razmatram nešto sad, ne kažem da ću da kupim odma'.

Šengelija 3 faula u prvih pet-šest minuta, gg wp jebi me tako, to, to!

Eto, jednom poslušam acu i odma pušim kurac. :/

Ajde ga jebi sad.

Jedino Aleks Tajus dobar, njega uvek protiv Zvezde plus. Uvijek.

Evo pseto Gudura asistencija!

sta rade cska i pao majku im jebem sta je bre ovo ?!?!?!??!?