Prijava

daj somi ko leba mi treba

i ja imam tako nesto preko 1, tj. imao sam 0,5 i 1 minusi, sad mi se pogorsalo sig, nosim za kompom nekad, ali nema trika u javnosti da nosim, jos sam iskesirao neki normalan okvir svi kazu da do jaja stoji kao, ali nema sanse, ja prvi kako da kazem imam predrasude ili koji kurac prema ljudima koji nose naocare eto tako nznm :/
a nekad stvarno bude sjebano, ne prepoznajem lica, nocu nema trika da vozim i tako neke stvari, jos ne znam sta cu sa time, ima operacija ona ali kosta jbg mozda jednog dana ili sociva, ali za sada sam slepac :D

Ovo je MVP prošlog Superbola, jedan od najboljih defanzivaca NFL, jedan od četiri lika sa overalom 99 u novom Medenu
http://a.espncdn.com/combiner/i?img=/i/headshots/nfl/players/full/13976.png&w=350&h=254

'Ajde Dortmunde, mo'š ti to. Ah, gde je Pseto da tepa im sad kad je najpotrebnije? :(

a i teret su u picku materinu, ja sam ih gajbi lomio 2 puta i stakla jednom

to mora da se kupi dobar okvir, ja sam prve koje sam kupio kao neiskusan lomio 100 puta, onda kupio terminator okvir i ništa godinama

░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄
░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█
░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█
▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
▒▒▐▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒█▒░▒▒▀▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
▒▌▒▒▒░░░▒▒▒▒▒▄▀▒░▒▄█▄█▄▒▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌
▒▌▒▒▒▒░▒▒▒▒▒▒▀▄▒▒█▌▌▌▌▌█▄▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐
▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▒▒▀███▀▒▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌
▀▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
▀▄▒▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▄▒▒▒▒▒▒▄▄▀
▒▒▀▄▒▀▄▀▀▀▄▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀░░░░▀▀▀▀▀▀
▒▒▒▒▀▄▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐

žajk, jel ovo neko sa naočarima ili neki gremlin

ne znam, ali to je ta faca radnice na šalteru kad dolazim po pare

vidi ove u PL nema golova, al volim ti ja taj engleski fudbal, energija.

dnevna doza

U Premijer ligi nema golova, al šta je tek sa Čempionšipom, evo tek sad pao 4. gol ukupno u 10 mečeva, a prošao 70. minut.

Evo i petog, sad će da padaju ko kiša

Barsa iz 2 u 1
Nek se bar Real otcepi

na moje 3 utakmice iz pl, nula golova :D