Prijava

Hanga 9,5 više

Bargnani i Beaubois ne igraju

ukupno poena na tekmi 180,5 minus

hood +
curry -
portland 1
lilard +
i daunovac plamli uvek -

Slazem se sa Hooda, a Kari je dolazio konstatno sa San Antoniom plus, bar po ovome sto sam gledao, mada sada sa Durentom hocu da vidim prvih par kola koliko ko suteva uzima.

pa kontam razigravace, nek da i 28 malo li je jbt i nek ostane ispod, moraju nekako podeliti suteve, velika granica dosta

mada sve zavisi koga je lenard da uzme, ako durenta vredi njega ganjati na minus 25,5, mada i tada tesko kari preko 28, jebeno je sve ovo, dok ne vidimo kako igraju par tekmi nista, ja gledao preseason klipersa i lejkersa, letela lopta na sve strane svi ucestvuju svi deru prelepota

Mislim da je Gober najveci fix danas.

upravo sam sve 3 stavio na tiket, samo cska na manju granicu vise :D

znaci public betovi, ne valja jbg al ipak odigrah

Deluje mi kao da ste ubedjeni u hangu i gobera pa razmisljam da zategnem na njih dvojicu

Koja je granica na larkina dzanke?

Ne znam što hangu, ako je šengelija pod košem, još će verovatno imati minuta i na petici jer će se igrati brzo i forsiraće smolbol, jer barnjani ne igra, strpaće toko 20 poena, zapamtite ovaj post.

Inače ovako nekako zamišljam svoj tiket:

Šengelija +
Efes H1 i +
Ljulj +
Lodžeski +
Čeda Osman +

kakav pablik bet, šta lupaš armine:)

dižu grane na larkina i hangu, požurite jbg:) ja uhvatio hangu 9,5 i larkina 12,5

pola posla odrađeno, vidim da je u bet365 hanga već 11,5 a larkin 13,5, znate i sami da jedan poen može vrlo lako da presudi

Ja ću da odigram u 5 do 8 tiket i neću da žurim jer sam jednostavno mag evrolige.

Uniks ću preskočiti, ali tu je Lengford plus, pa neka je granica 25. Vilijams verovatno isto.

Lengford ne da je + na 19.5, nego će na 30 da izbije. Ali sam i ja preskočio tu u 18h da mi ne zasere sve ostalo.

Odigrao sam ono s prethodne strane i dodao Teodosića.

Efes H1 i + (6.5, 169.5)
Čedi Osman 10.5 +
Lodžeski 12.5 +
Teodosić 14.5 +
Ljulj 15.5 +
Šengelija 12.5 +

Očekivao sam da lodžeski bude na 11.5 i osman na 9.5, ali dobro je i ovo.

je li iko ikad uzeo pare na engleske nize lige 3+ po random sistemu?