Prijava

jedini put kad sam uzeo pare na golove je bilo kad sam igrao franzuce 3+ a holandjane od 0-2 nisam ni znao šta igram, al me ukenjalo uzeo oko 150 jura

Ако је Ленгфорд толико сигуран плус, зашто га не синглирати, 1.85 је сасвим коректно, скоро па дуплање.

Lakijev post je muzika za moje usi, resio mi je dileme a ceo dan razmisljam koju dvojicu da umetnem

Ovako uz jednog igraca eventualno neku 1,3(4) kvoticu cisto da pregura kvota preko 2

zmija:

vonamejker 11.5+
vilbekin 9.5-
parahouski 10.5+
l. vilijams 10.5-
raduljica 9.5-
hikman 9.5-
braun 11.5+
ajon 10.5+
hanga 10.5+

sig

ertel 9.5+
rendolf 9.5+
klajburn 11.5+
mačvan 9.5+

nba

lilard 24.5+
durent 25.5-
kavaj 20.5+
lebron 23.5+
juta 2

Beni mi postaje jedan od omiljenih forumasa

To. Prosto jednostavno pap pap pap ćao

u vezi šengelije, ima smisla plus, ali se ja ne bih zaletao zato što je glup, prošlo kolo napravio 3 faula za tri minuta. a sad će mu biti pun reket rendolfa, ajona, tompkinsa, rejesa itd. za lengforda se slažem da bi trebalo u plus iako sam ga preskočio

Clyburne 11,5+
Langford 19,5+
Teodosic 14,5+
Osman 10,5+
Shengelia 12,5+
Llull 15,5+
Macvan 9,5+

Kvota: 1,85 na sedmi

Uniks - Darusafaka doh2 (-5,5)
Efes - CSKA mup+ (164,5)

Kvota: 1,60 na kvadrat

A jeste šengelija usrao prošlo kolo sa ta 3 faula u 3 minuta, al' je opet dao deset u drugom, sačuvao se. Kapiram da je naučio lekciju, neće valjda opet da zasere tako, mada ko bi ga znao, videćemo.
Ume i rendolf da zabrlja brzo s faulovima, tompkins teško da može da ga sačuva, a rejes bi mogao da bude problem, ume da izvuče faul jebemumater.

милан 0-2 или ппХ.
Тврда ђенова кући, није изгубила ниједну, примили 2 гола само

ja sam igrao na milan.valjda su se nalozili jer su dobili juve.
jebes djenovu.

Ајон и Бирч поени и Љуљ асистенције, све плусеви.

Шенгелија +
Ларкин +
Ханга +
ТЕодосић +
Лоџески(Принтезис)+
Браун +
Рендолф +

Jebeni Osman, tačno sam znao da ćemo izduvati, kad smo se svi zaleteli ko imbecili.

рекох ја да је зајебана ђенова

hanga uzmi neki šut nemoj da si uplašen brt