Prijava

ja danas idem na sve ili nista, ne mogu da se jebem nemam ni vremena ni zivaca, juce sam od 10 do 02 pratio sve zivo od tenisa do hokeja preko fudbala do evrolige i nba ne mere

ма то треба играти само понекад неки тикет, па ако дође дође. не треба се тако залуђивати и губити паре и време.

datome u mocartu 9,5? je l to taj isti nikolase ??

svaku priliku koristi da me sikanira

boh uplati brzo dok nisu skocile granice, veruj bratu svome nisi sam u tome pusti da te vodim ja
http://image.prntscr.com/image/2b4fb609008d499cb7670576b203536a.png

Nisam došao na ovo mesto da budem popularan.Došao sam da obavim istorijski posao jebanja kladione u Srbiji, a taj prvi koji jebe kladione uvek je nepopularan. Uopšte se ne libim da potpisujem nepopularne mere, samo što sve to vreme imam svest o socijalnoj odgovornosti...Mislim da je to pravi pokazatelj.Ako je pojedinačnoj porodici loše i ako ona ne vidi izlaz, onda je to loše jebanje kladione

Dr. Zoran Đinđić (o spekulisanju, 2002)

Arm kasnije mogu, nemam na računu više

Јако добар тикет Бурене Ван Армине, имам сву четворицу на свом.
Само што ја имам Датомеа на 11.5 Миленијуме јебем ти се са мамом, ал капирам да ће и ово пребацити, боље би му било

Lazio_Kaput: 27 Oct 16

Auuuuu brt,ne znas sta si juce propustio,mogle su lepe pare da se uzmu,ja zabo kvotu 30... O.o

Xd

Додао бих и Рајса +, нема ко да га мења, повређени сви, одиграће малтене целу утакмицу.

Odigrao je i sa zvezdom celu...

Слажем се, 10ак поена уз очајан шут за 2 и 3. Сумњам да брат Пиринач то исто може да понови и данас.

Kapiram da danas Milko ulazi lagano u plus

e čuj onoga zaobilazi kladžu i troši na curu 2 marke što bi stavio na tiket

pa nubaro jebena, bolje te 2 marke na tiket i dobiješ keš pa izgotiviš curu
a ne da joj kupuješ čips i sladoled jebeni
ja da ne igram kladžu, ne bih ni imao toliko keša za gotivljenje koga ne žalim

ako ima platu ovaj sa ispovesti i mrsko mu sitan novac dati na kladžu, on je maloumnik koji nema trunke doživljaja u životu, već vodi curu i troši pare, posle kuka kako platu potroši na gluposti
ako nemaš platu, još veći razlog da te sitne novce staviš na kladžu i da dobiješ konkretan novac
ovakve kao ovaj sa ispovesti treba tući nogom u pleksus tri dana bez prestanka

E aj da se ne kockamo vise

jedina stvar koja je prava i izvorski cista jeste bol koju osetimo kada izgubimo novac kockajuci se..sve ostalo ljubav, jebanje, alkhohol, droga, prijateljstvo, porodica hmm sta jos moze uspeh i prosperitet je kurac

Judo 12.5+
Vesterman 9.5+
Cirbes 9.5+
Gudura 10.5+
Oleson 9.5+
Perperoglu 8.5+