Prijava

Nije tacno izijeme dok sam bio mladji pa zavrsim petardu pa odem dva dana pijem ko stoka i onda kad odspavas par sati i probudis se kurva otisla, razbio si telefon, nemas za cigare a kamoli da pojedes nesto. Osecas se skroz prazan i mnogo jaca je bol nego kad psz ne utera gol i istera ti dve glave iz dzepa

na rukama mojim stoje prsteni sad zlatni

DATOME (9.5) + RADI TOME TOME RADI

nadam se da će i tebe srećni prah najzad dohvatiti
prijatelju dragi

Armin, što lažeš za prstenje kad znamo da nemaš na šta da ih staviš xDDD

Daye 11.5+
Burusis 11.5+
Kalates 10.5-
Mitrovic 7.5+ (2.00 kvota jebena)
Bamberg 8.5 h2

18 kvota

mitrovic +
guduric -
zapamtite ovaj post

isto tako sam i odigrao ps haha

Makabi 4.5 h2
Zvezda 157.5-
Rice asist. 5.5+
Westerman asist. 3.5+
Dorsey poeni 4.5+

10 kv

Митровића и на 3.5 -

makarone posto vidim da pametno razmisljas verujem i da ce ti se dopasti specijal igra gde mozes prognozirati da ce cvz pogoditi vise od 7.5 trojki na mecu (ako imate to u bosni hahaha)

ima ovo u sokeru, preporucujem

simon dve
gudura jednu
jovic jednu
djenka dve
bjelica jednu

Otišao do mocarta da stavim datomea + na 9.5, i još dva igrača, oni ga digli na 11.5
Pa ne jedem ista govna dva puta, kao juče s kolomom, pisao minus, datome će stati na 8, čisto da arminga izjebe.

a sto nece da kaze koja dva je igrao hahahahha

Tajus 9.5 -
Dženkins 7.5 -
Burusis 12.5 +
Tomić 12.5 +
Rivers 9.5 -

Pao 153.5 +
Fener 2i- (159.5)
Žalgiris 161.5 +
Datome 11.5 -
Rud 9.5 -

I na jednom datome 11.5 -, zvezda h2 (6.5) i kalates 10.5 +

Haha pseto, evo dodao sam dole ispod citata da se ne vidi xd, hteo kalatesa i olesona, pa umesto olesona stavio zvezdu h2, nešto mi je bio sumnjiv oleson i izbacim ga.

U mocartu nije bilo slukasa, u sokeru sad vidim na 8.5 i 5.5 asistencije, to bi moglo da dođe, oba +.

pa to se ne ceka do 5 popodne jbg, ja rifresovao jebeni mocart dok nisu izbacili listu :D
ahah za datomea neka, sve je ovo zajebavancija xD

Koga svi imamo danas, Datomea ili nekog drugog? Naravno, uvek ima jedan kontraš haha

A pa zato ti armine ranije ustaješ xdd