Prijava

александаркг
A pa zato ti armine ranije ustaješ xdd

ahahahha umirem zamišljajući Armina kako od 6 ujutru rifrešuje stranicu i čeka da izbace taze igrače, još vruće, iz rerne

druze ja od jutros ispratio drugo poluvreme klipersi-portland i sas-sakramento, pa sastavljao do 10, pa u 10 muguruza kurva prodala me, pa kupio informacije o EL dok se nije pojavila lista oko 12, odigraj to pa onda kupi o nba i poneki tenis, pao sam vec brdo tiketa, ceka se jos vece brdo, a pasce i neki rekreativni nba tamo oko 8-9 xD

http://www.rotoworld.com/playernews/nba/basketball-player-news
Ovo sve hoću da ostavim bvldgmrk-u ili kako mu je već nik, ako ga nema na istoj stranici na kojoj pišem, nema šansi da ubodem; uglavnom ovde imaš redovne informacije o igračima, samo ukucaš gore u pretragu prezime i vidiš da li piše nešto za neku povredu, da se ne zlopatiš sa zlojavama na flešskoru.

о јебем ти мугурузу да ти јебем мугурузу

gde jebes muguruzu ? xpp

Hvala Lecki, tu cu da se apdejtujem od sada pa do vremena.

Jebu me na poslu sa raznih strana, tako da cu ja morati da jebem kladzu strahovito, legla plata, ide se u kafanu, znaci bice seksa svakako, ali bice lepse ako jebem NBA veceras.

Hocu da igram da ce GIst da lupi bananu Mitrovicu, onu seljacku!

Neeeće! Neeećeee!!!

Mitrovic minus opet fix kola, treba singlirati do kraja godine sa po bar 200e ko ima do kraja godine se od gtd kupuje golf 5 rezervoar pun do cepa

Lol koji si nepoznavalac košarkaških prilika

Jesi li gledao nekada Jugoslavija - Livanija 1995? E pa to se dešava krupnim momcima u zelenom u Atini kada igraju zonu protiv Srba.

DATOME RADI TOME TOME RADI

Moj Nba ljubimac

Batum 14.5 plus
Dragic 16.5 plus
Russel 17.5 plus
Hood 17.5 plus
Lopez 19.5 plus

Uplatio sam i neku mesavinicu
Mehengladbah 1, psg x2i0-3, bjelica i burusis plus,pao H1, kemba plus

Cmok svima,navijam za pseta!

Dixon +
Westerman +
Zirbes +
Mitrovic naravno -
Oleson +

kvota 19,4

kolika ti je kvota na psg Oo

ArminVanBuuren
DATOME RADI TOME TOME RADI

Ja nikada nisam osjeć'o se tako, gubim razum kad' vidim kako pleše

1.50 na PSG x2i-03

Delpotru da se najebem majke iako ga gotivim

Armine, kako je kad te jebe Japanac s malim kurcem? Aaahahah

Još imao delpo 0:40 u jednom gemu, pa 15:40 u drugom, 5 brejk lopti.

Na pred nišikori brate žuti!

E sad smo kvit xd

Mada je meni baskonija juče bila za pare, a tebi ovo verovatno da ti preživi tiket, alo 'ajde sad, nećemo se gložiti oko toga, svi smo mi braća.