Prijava

bravo nikolase

svi uzeli pare osim papeta hahaa

jel sam rekao da veceras lomimo kladze, ok ps idemo u braun veceras nacemo se kod ulaza dolazim ovako obucen

http://nightlife.24sata.rs/resources/nightlifeImg/2014-09-16/big/102829-img-3226.jpg

Opaaaa jebanje kladze na katolicki bozic a? Vlasnici kladza su katolici ili makar ja zamisljam da jesu xd

Ali koji plus na zvezdu probili granicu za 50 fazon hahahahaha

naravno i to kapitalisten schweins xD

Brt ne idem nigde sa ljudima u kariranim kosuljama(teo moze kako oce brt moze i u sortsu za kupanje ako mu volja) mozes sa armingom tako...a i ne mogu veceras jebace mi zena maiku reko sam u sredu moze

Солидан низ, честитке. Пошто је још 15 минута католички Божић, узео сам с Николасовог тикета четворицу што су остали с поенима.

Mene grin pojeba tacnije sudije njega p on mene, moglo je biti dosta lepo, al prosao sam i ja dzejms durent plusevi, kari irving minus, plus sad imam jos 2 tiketa ove od 2, svi ovi dobici nakon premijere numere izvini tata, slucajnost? Haha ;)

Cestitke svima naravno

Oldridza sam teo da metim isto al reko necu koga jebe dosta je i ovako a mozda bude sto bi bratic arming reko bo pa popusim kurac, ovo je cetvrti dan za redom da izlazim bukvalno mislim da mogu da pogodim sta oces

Eto, a taman nam je krenulo.

znate sta, Lejkersi h2
rasel +
rubio+