Prijava

Ja nisam hteo da prepisem nista tj ono sto sam i sam mislio pa se poklopilo sam stavio. Sta kao okacio 15 tekmi koje mogu da dodju pa znam i ja koje mogu da dodju treba neko da mi kaze koje ce doci.

A tu je i baksuz omasovljenja, kad svi nesto odigraju to je osudjeno na propast

DOBRO NIJE SLIKAO PONUDU CELU E PA MOZE DA DODJE A MOZE I DA NE DODJE
A PVT ISTO DOBAR JE ALEKSANDRE

Bolje je mozda sto je ovako tiho krenulo, da su ih nabili sa 2 gola u 1.pol dali bi im jos toliko u 2.pol

Kako ovaj liverpul misli da da 3 gola ako na poluvremenu jos nisu sutnuli u okvir?

Pa 0:0 je do jaja za poluvreme jer se na favorite igra koji vam je kurac? Cak i 0:1 je do jaja ako ste na domacina igrali, na 1:0 se probije cas posla

Ja pre sat vremena kenjao kako je liverpilul pusikarevic kola, nisu me slusali u kladzi. Al naravno da nisam imao muda da odigram xd

па све те текме он има на тикетима својим, није ми послао само оно што је разматрао, играо их је све, мени ово што је издвојио то је наводно главна узданица. биће курац, али јебига.

kako cu da zategnem jos dva tri pre 4, ove engleze sto Laki malerise, sad sam skapirao tek zasto ne dolazi... :)

treba neko da mi kaze koje ce doci.

а брате ко ти ово каже лагано га окуј у злато и дај му све жене да ти јебе, и једно десетак хектара на косову му подај уз то.

разматрао момак, рекао то играм, ја вам послао, шта јебете але сад, тражили сте, никог нисам терао.

едит: а ово са баксузлуком омасовљења, е ту има нешто, то је ок.

ево губи ливерпул, то нам и није лоше.

hahah glupi liverpul sve im jebem

Ovom Klopu bet365 i društvo treba da dignu spomenik od bar 3 metra, toliko je bar zaslužio.

ето гола ливерпула, сад само ренџерс шкрипи, ливерпул ће доћи.

Ja sam na svoj nakrcao premijer i nemce uglavnom pa da vidimo
Ispraceni ste nikolas i somi

Nisam stigao da uplatim liver i rendzers, izgleda da je ispalo dobro na kraju :)

edit

lol evo ga liver

Rizikovaću sa ovom objavom u nadi da me nećete ispljuvati, jer nikoga ne teram da uplati, ali kako bi mi bila mirna savest ukoliko prođe, da ne bude kako sam znao, a ćutao.
Dobio sam informaciju direktno sa ostrva da će meč Rochdale - Oxford Utd doći lom. Ne znam da li 1/2 ili 2/1 i da li je to uopšte tačno, niti da li će se taj meč igrati pošto vidim da se neki mečevi odlažu.
U svakom slučaju moj izvor je pouzdan u smislu da je to moj brat koji živi u Londonu 10+ godina i da me sigurno ne bi zeznuo, samo ostaje pitanje od koga li je saznao i da li je njemu taj neko rekao pravi info.
U svakom slučaju ja sam za 100 din odigrao 2/1 i 100 din 1/2 i za 3000 din 3+ pa šta bude.
Nikada nisam dobio na klasičnoj dojavi, želim da verujem da postoje pouzdani izvori, mada nešto nisam ubeđen u isto, ali ću pokušati ovaj put, pašta bude...

Pa dobro ovaj objavio, ne trazi pare. Vrv mu jeste brat rekao e sad odakle njegovom bratu to je pitanje...

Coa nismo se razumeli, juce decko poslao sliku tiketa ja prepisao. I ove ako je odigrao-ok isto. Ali da nabaca 15 tekmi i kao evo ove mogu da dodju za to nek pusi kurac brt (hehe no ofens xddd :pPpPp)