Prijava

ja ga imao u dublu sa velickovicem, al sa sicom odigrao cisto da pratim, grunuo vec na druge tikete sve pa se sad jedem :/

Ovo mi miriše da će biti do jaja fina igra.

Jel realno da Fejnord ne moze mrtvom Viljemu da da drugi i da Bordo promasi penal? Nema veze,svidja mi se igra i sistem,mogu da se uzmu pare

Rukomet dosao ovaj na jaci ulog, a ovaj prvi prodao dereven kojeg nije bilo u mocartu pa sam stavio magloca i idemoo

Ja bio bliži na mom tiketu, 4/7, i to sjebali njukasl sa 4 bedno (rukom dali gol), porto u 88. preterao, i mančester izjebao i taj tiket... Dakle solidno blizu.

Šteta, odličan početak sa 2/2 na onom koji smo svi pisali, i onda potop, a obećavalo je.

Izvinjavam se, nije bilo zle namere, zabošćemo ga jednom dobro.

Ja 5/7. A naravno da sam imao 6+7/7. Bice...

pseto sta ono vozis od kola

hahah kurva mi otkuca mekaluma minus, a hteo sam plus i on evo 12 poena za 5 minuta

I ja ga imam minus jebeni, vise je vukao na minus al jebes ga eto

Haha jeste somi i meni tako stalno xD

Izijem čini mi se čini pasat 2010. ili tako nešto.

pseto sta ono vozis od kola

pseto je, ulogovao sam se preko izijemovog naloga da ti odgovorim, pa ja mislim da je opet astar ali nemoj mi verovati

Kakav je to bio kec sa hendikepom na boston, solidna 1.3 kvota, dakle hendikep oko 7, a ovi igrali sinoć, nema ni 20-ak sati, još su u seriji gostovanja, posraće ih boston po glavi sve

Edit: A što da se i ne nadate minusu na mekkoluma, lako ovde može da bude BO i onda da iskulira trećinu tekme. E sad, jeste krenuo sa 5/5 iz igre jbg...

Kakav bo kad vodi poetland gledas li ti xd

I otkad mekkolum igra celu prvu sad je nasao da menja rotacije govnar

hahah koja posterčina plamlija

A ok nije bio plamli

Asam se nalozio na sistem,vec razmisljam sta sutra.

Ajzeu plus imam uvek,ne ide dobro,mada ne brinem jos

Ja stavljam za sutra Sevilju, Standard, Juve, Romu, Torino, Leverkuzen i Monako