Prijava

Sinoc sam se stedeo ali veceras imam par jacih tiketa u kombinacijama ludim

Teague -
Barton +
Rivers +
Booker +
Harden -

Edit

Na zmijici

Lebron -
Kajri +
Gortat -
Wall +

I slicne baljezgarije iz jednog tima vise pa manje.. da mnogo sam tiketa odigrao :/

Mekolum 21 za poluvreme лолз

Je l palo nekome na pamet da timove koje odigra u sistemu, stavi i ovako regularno. Obzirom da jurite 7/7, pa ako prođe sve na 100 din dobiješ i još nekih 60k . Džast sejing. :)

reci da si ga igrao manje i gledas ovo i posle 7min mozes da guzvas tiket, hah epic ..

Je l palo nekome na pamet da timove koje odigra u sistemu, stavi i ovako regularno. Obzirom da jurite 7/7, pa ako prođe sve na 100 din dobiješ i još nekih 60k . Džast sejing. :)

Bravo tilmo na tiketu sistema 5+6+7/7 nemaš tiket na kom si odigrao 7/7.

Da, ali to nije isto XD

On vrv misli na to da taj sa sistemom ide za velike pare, 2000-3000 a on bi hteo da metnes jos jedan ovako sa strane 100din pa ako uleti i to dodatni plus na ovaj sa sistemom, am I right, Thilmo?

Ne. Misli da 7 od 7 u sistemu manje je nego u glavu

Bohore, ja tebe zaboravio jutros za pvt jer nisi bio na temi na poslednje dve strane tad kad sam slao pvt, jbg, izvini, ali na kraju je dobro što sam te zaboravio. :)

I tebe, armin.

A, evo šta kaže matematičko predviđanje - koje utakmice sutra treba juriti 3+...
http://www.t1x2.net/images/photos/64881/6971/a426ad7e44080d3650c033da.jpg

E jel ste procitali ovo na nba knights za Parkera sto se satro pokacio sa trenerom, granica u pinbetu 20,5 u maxbetu spustena na 18,5 i to kvota 1.7 lol

Ja zatego na ovoj vecoj grani pa sta bude, reko sam veceras samo jako

александаркг
Bohore, ja tebe zaboravio jutros za pvt jer nisi bio na temi na poslednje dve strane tad kad sam slao pvt, jbg, izvini, ali na kraju je dobro što sam te zaboravio. :)

I tebe, armin.

A mene si zaboravio i da si me zaboravio :/

Armine kako je došlo do ove tabele i stiče se utisak da je to neki nba - tips - fb pre svega što se verovatnoća nikad ne izražava u procentima nego od 0-1 kažu stručnjaci i do jaja napinju s tim, tako da mislim da taj stručnjak malo veći od tilma je.

ma samo kopirao sa 1x2 hah reko koristice nekome nisam ni gledao

bil jebote zar ti da me prodajes druze

Hahah a jbg dio. Da si bio tu jutros poslao bih sig, da ukanalim i tebe xd

Ne bih ja (još) ni igrao, Njukasl bi me sjebao sig njega bih ugurao 100%.

Ali poprilično bih pohvatao (tako je uvek ako ne odigraš TO SAM HTEO tripovi)

Крећем онај Папетов систем, али са 1500 и пет покушаја дајем себи за почетак. Већ сам везао 3 промашаја са тим дубловима квоте 3.4, ако успем да вежем осам, онда ћу лепо да одустанем од клађења.

Неки предлози за вечерас? Значи или поени играча или укупни број поена или хендикеп баскет.