Prijava

не сумњам да је то неко већ урадио

и згрће силне паре, а ми не, јер смо лењи

probrao sam utakmice za sistem coinog brata, saljite poruku ko hoce, prva pocinje u 8

https://www.bigdataball.com/nba-team-stats?utm_source=nbastuffer&utm_medium=website&utm_campaign=topmenu

pseto ajde investiraj 200$ u moj projekat da nas nacinim sve ovde bogatim, bas ono da bude drkanje, bolje ti je to investicija nego na utakmice evrolige

ajde brate da budemo vukovi sa wol stirta sta kazes??

To sam ja rekao onomad da pojurite (tj. da sam ja odigrao) kad mi je skozer rekao na kraju četvrtine bravo bogatiji si za 850 dinara, i uvredio me jako... :/

Ali ja npr. derbi ili neku utakmicu besnu (obično je gledam kad igram live) ako je tim1 pobedio prve dve četvrtine, i vodi fazon 30 razlike, igram na tim2 treću četvrtinu (neretko i 4/4 bez obzira pogodim li ili ne treću).

Jer nije realno da ako zvezda vodi 40 razlike protiv partizana, da ne popusti malo, da se ovi stisnu još jače da smanje razliku jer je sramota jbg, i da posle treće bude recimo 30 razlike, to odgovara u tom trenutku obema ekipama.

Nije besna kvota, al retko kad izda.

vazi izijeme daj racun da ti prebacim pare

ali bolje bi ti bilo da se obogatimo ja nisam milosrdan ko amrinovi zelenasi ja cu te ubiti odma

Sad pogledah rezultate za 25ti, gledao utakmice u kojima je poraženi dobio bar jednu četvrtinu i od 107 u 83 se to desilo(77,5%). Sad ko prati košarku neće igrati žnj lige u koje se ne razuma već one koje poznaje i procenat prolaznosti će sigurno biti malo veći. Sad zavisno od kvota i njihovog rasta/pada, uloženog novca, očekivanog profita i najvažnije pohlepe ovo je jedna od najsigurnijih strategija na koje sam naišao.

I to još sam ja gledao i beležio gde poraženi dobije bar jednu četvrtinu, tu je veća kvota pa se može sa manje para krenuti, dok lik sa linka predlaže klađenje na favorita(uglavnom dobija 2-3 četvrtine) ali je tu kvota dosta manje mada je prolaznost sigurno preko 90%, jer teško da će favorit izgubiti u svakoj četvrtini. Tu za razuman profit treba veća količina para. Ko voli nek izvoli.

Hanter 6.5 +
Printezis 14.5 -
Rajs 15.5 +
Vonamejker 15.5 +
Jankunas 13.5 +
Faverani 10.5 -

Kakav poklon je faverani, šteta što sam siromašan ovih dana pa nemam gomilu para za singl neki.

na jorgosa pašćeš

Nema problema, ne ljutim se, ali meli ga čuva, a granica povisoka, da je na 13.5 ne bih igrao.

Sokodzove eno ti pogledaj poslednje kolo EL nema nijedne utakmice da oba tima nisu dobili bar po jednu četvrtinu.

Jedina razlika je što ja sačekam da jedna ekipa nakanta 30p razlike i onda igram na ove druge (da će malo smanjiti je l tako), i eto.

EDIT: Samo mrtvi makabi nije dobio nijednu četvrtinu jer je kao što znamo unakažen bio, al to se dešava jednom u nikad.

Kad vidim vaše predloge za igrače osećam se ko debeljuca u slatkoj kući koja ne može da odoli da pokupuje sve moguće slatkiše

Ima li profita Dionysio?

Ima ali u smislu da peglam gubitke na košarkašima ili zarađujem sitno, nema u smislu JEBI KARAJ PRDI. Odigram za 1000, ako slučajno ne prođe igram sledeću za 2000, i tako.

U poslednje vreme samo 1 četvrtinu čekam (prvu koju pogodim dosta), nekad sam jurio "može i ovu", i slično, al nekad sam igrao i brejk na tenisu, kvote preko 3 bezobzira ko igra i tako...

Ide...jebiga....

Uf ja kad igram lajv to je strasno ne daj Boze da me krene dobro pocnem da zatezem za pola sata do prosjackog stapa doguram

Sad pogledah rezultate za 25ti, gledao utakmice u kojima je poraženi dobio bar jednu četvrtinu i od 107 u 83 se to desilo(77,5%).

A kako znas koji je porazeni pre utakmice? Xd

Pap ja zato na racun nikad ne uplatim vise od 5 iljada zajebi samo rokam na nesto ustanem u osam i kao hmmm tajlandjani? Zasto da ne! Oooo obbojka kineska pa u to se bas razumem dok dodje do normaljih stvari ja vec isao da uplatim jos 5 sa vadim onih 5 a to je posle kerov kurac