Prijava

Ok neće ipak, umalo i četvrti iks za redom između memfisa i no

ja imam bas velika muda onako

Mene bi sreca posluzila jedino u ruskom ruletu jer ne zele da me lise muka vec da me mrcave jos dugo dugo ko god da kontrolise ovu prevaru zvanu zivot, nadam se da bar uzivate

al me nervira sto su mi i sake velike pa kad uzmem kurac ili muda u ruku izgledaju manji dosta

haha sta radi jokic ovo

sta mogu da kazem o mojim mudima, pa kao bobice, a nekad uzmem pritegnem pritegnem pritegnem da poplave i onda idem i vicem borovnice borovnice

Jebe me eto šta radi, jer sam pisao keca na denver na hendikepu 1.5, to i taunsa čekam, dobiće sa 1, već vidim.

sledecih dana samo westbruk minus

Jao ove tvoje plesnjive ironične opaske Papit brrr, al čestitke na završenom ciklusu, pokazao si istrajnost i nek si im uzeo pare

puko mi strim ovaj jebemti dajte neki brzo ako ima neko

https://www.reddit.com/r/nbastreams/comments/5ubmye/game_thread_denver_nuggets_vs_minnesota/

Klikni na bilo koji link dole po komentarima.

Boli me klinac da gledam dalje, zavukoše mi ga i memfis i denver i tauns muški, svi redom. Ako.

Gober ostade na granici, slobodna 5-8,neka mi je bog u pomoci

Ispogadjam Boga oca i padnem na Jokica i Hardena. Jokic mi bukvalno jebe mamu maminu iz dana u dan, ne igram ga vise da ga ne bih pljuvao za dzabe, dobar decko. :)

Sve minus doslo k vragu ;(

Vigins treba da se cepa + dok je u ovoj ludačkoj formi, lik u b2b utakmicama ubaci po 40

Paok gg
Legia gg3+
Viljareal gg3+
Ludogorec gg
Astra gg

4+5/5 na 500 nek ide sve u kurac