Prijava

Hahahah ali tilmo sto i kad vidi ovo "da" ne zna dal ga neko jebe ili sta evo jebite me u dupe ako je odigrao xd

S poslednjim parama uživo na real, kako sam uplatio na 1.85, tako primiše trojku i kvota 2 na keca, pa što ne čekam jeb'o me pas

U '94 ga daje besiktas izbija mi pare loje zivot znace, odavno ovakav samar nisam dobio nije mi svejedno sad najozbiljnije

armine zamisli da si lik iz kočenja i da si seo za net kad se emisija završila

Ova noooc, ova noooc ima cudnu moooooooc

е па јеб'о ми пас матер, сто пута кажем немој овнино по лајву, поједеш говна увек, и опет.

Rendolf te spasava :D

и рендолф и керол пре њега, извукоше продужетак, ако и сад усеру аукурац

хахах ја тек сад капирам зашто смајли на крају твог поста, сад ме подсети на оно, хахах, јебем ли му матер ја, још десет пута да ме спаси опет бих био у минусу због њега слепца

Kako su sudije pokrale Andoru sa nepostojećim koracima Šermadinija i još je Ljlulj napravio preko pola u poslednjem napadu za izjednačenje.
Najogavaniji klub ikada

и мени се учинило да је било преко пола ту, него гледам на неком јадном снимку па нисам био сигуран

а ти кораци стварно непостојећи, мада сам виђао да свирају то кад успори, ни ту ситуацију нисам видео најјасније, али ми би драго, пружио им шансу моћни шермадини

jesi prosao na kraju il jok?

добише у продужетку, прошао, једва.

сад да сачекам ове зналце са предлозима за вечерас, па ако нико не наиђе све на индијану против вашингтона на 2.3 па како буде

Vcrs nista na veci ulog prelosa ponuda

Indijana 1
Boston 2
Vol 23.5 -
Krauder 15.5 -

Hteo horforda -, tomasa +, batlera +, tarnera - pa odustao i ostavio ovo.

jebeni smart nemoze da ubaci nista jebem ti majku krvavu u pickiu

sta radi celavko u zadnjoj cetvrtini bokte