Prijava

Nit sam ja iz boleca nit si ti iz novog sada hahaha bezi seljacino

Znam, namerno sam pogresio jer je kao toliko nebitan deo da mu ni ime ne znam xd

Nisam, ja sam sa sela ko Somi i Bohor.

Ovde jedino nikolas gradsko dete s obzirom da je admir musliman iz sjenice xd

na klisi tri lika od 100 dindzi prave jos 100 kako bi imali za pljuge.dvojica navijaju,a strucnjak igra.tesko navijanje.

Musliman iz Sjenice sa jakim vjezama u belgijskom Genku gde jednim pozivom ugovara prelaz xd

Klisu je sramota nazivati delom grada, bilo kojeg, pa cak i Vlasotinca.

Kod mene ovde u kladzi kad radi andijana ne kuca tombolu jer ne mozemo da stignemo od debila da gruvamo lajv e al kad je milica kod nje moze sve moze i da ti popusi ako zelis smara milica kad radi dosta skupe se idioti srcu osam kafa cekaju da im pusi kurac i da igraju te tombole i kerove i laki six ili sta vec to sve ima pitam za kvotu neku ne cuje me jer neki retard zabo za sank muva je moram ih izbacim onda al se iznerviram pa mi se i ne igra. Zato andrijana za osmi mart zove caleta da dodje po nju ne moze da ponese sve gajbi neki zeni/devojci ne kupe nista al njoj kupe

Moja zena mislila da je varam s njom pisem joj vise nego zeni haha videla mi poruke i to pa joj laknulo kad je shvatila da se samo preterano kockam

Bertans 9.5 granica O.o

Pa ro moram ispoštovati minus jbg

Bio sam u vise kladionica nego vi zajedno pisanja po parkovima
Ja se orijentisem po gradu po kladionicama, gde god da odem prvo skeniram aha ta i ta kladionica tu i tu i ne moze se reci bas koja je gospodska, a koja za sirotinju, zavisi jbg od lokala do lokala, ima i mocarta bas jadnih(mada pre par meseci su sredili sve lokale), a ima i ful kao onaj na zelenjaku, mada tu su dobri svi osim meridina mrtvog bednog, balkanbet uvek solidne lokale ima, mada oni uvek imaju i rulet i kafic kao, najbolji mi je onaj ma zeleznickoj i novootvoreni u onom trznom centru na banovom brdu i u bulevaru kralja aleksandra, planet isto ok i sto kazete ne skuplja se sljam bas, mada verovatno slabo znaju i jesu uvek neke malo zabacenije kladionice, soker tu i tamo ok uglavnom, ka terazijama lokal solidan, kod mene u kraju ih nema pa ne znam bas, mada i van centra tamo ka zarkovu je ok lokal skroz usli su i oni ozbiljno samo sad seru sa granicama popusice ga zaleteli su se, tas olimp milenium i ruske one kladze to samo ako vam je u kraju pa da se ne cimate, mada uglavnom treba izbegavati blejanja po kladzama, sve u svemu mozzart gospodar to sto ima sljama i sirotinje jbg svuda ih ima,,najpoznatiji su, primaju sve i jbg

Boga pitam sta sam sve iskenjao samo ispadalo iz mene uglavnom pinnbet sam zaboravio, iako ne izgledaju bas,lokali, radnice uglavnom,lose, sajt su tek skorije sredili,da valja kurcu,nekom opet,je nekako prijatna kladza, dobre granice,i,kvote nema mnogo ljudi, volim,ici za,nba tamo

E majmune jedan ajde ne pravi se da si iz beograda kad svi znamo da živiš u selu pored doboja.

Kao žarkovo, banovo brdo, zeleni venac aj mrš

Tacno je da poznajem bg slabije od studenta iz unutrasnjosti, ali kladionice znam!

Antipov u sokeru 7.5 pa to je poklon jebeni

Znači vesterman, antipov i bertans minusevi nikad lakša kinta jbt

Arming dosao vozom u Bg, popeo se pesaka do Zelenjaka i seo na 56 i zaputio se ka rodjacima na Petlovom Brdu, braca ga odvela na kafu u ovaj novi Balkan Bet jer je zavisnik jebeni koji ne moze bez kladionice a i da kupi neku stvarcicu kad je vec tu

Hahaha jeste tako ispalo jbmti
Pa jeste mi najjaci mozz na zelenjaku i balkan na zeleznickoj jbg sta cu sad da kenjam tipa na trgu mocart da je do jaja kad je kurton ili ma slaviji onaj meridian prokleti sto smrdi na govna jebena ili nbg od goce delceva uglavnom slotovi neki nista posebno kladze, ne mora nuzno da valja ako je centar neki

Ma daj ovde antipov 4,5 a u sokeru 7,5 mrs bre