Prijava

па шта је сад нисам у току

ево идем да читам редом сад сам стиг'о

U stvari nemoj da bezis pisi jos evo ga irving-budi se

али ако је зато што игра џејмс, рећи ћу: ха ха ха нубине

Pa nisam ni ocekivao da kazes nesto pametno

Op op evo prikljucka ajde irving budi se

е па да сам играо после ваших информација о леброну па и да серете, него сам одиграо пре у блаженом незнању, као што армин није знао да не пуши макарончев курац, да не кажем макурац аахаххах, овако ћу само рећи: ха ха ха нубине

него мене јебе плус поена на никсима, баш затајили за сад.

Milvoki dobija u produzetku i irving ulazi u plus zapamti ovaj post

ало ирвинже мајмуне шалио сам се шта си се залетео пичка ти материна јок само ти смеш да шутираш на кош

Nema sad salio si se sad ces da pojedes sva govna koja si izasrao

па кад је овај избацио моћног делаведову, ирвингу порасла муда сад па трпа брже боље док се овај не врати да га поједе за ужиницу

Sad su obojica u igri aj da vidimo sad

Izgleda da ga jebe delavedova stvarno eeee moj kajri moj kajri jedan australijanac te jebe ovuda picko jedna haha ne verujem

Ti si kurac od crnca da znas

па ја бих рекао да је јасно ко је кога појебао овде. бар за сад.

јасно је и да мене појебаше никси са торонтом, сем ако се не уђе у неки луд ритам у другом полувремену, а могао би торонто да уђе у јурњаву јер губи 13 разлике, штета, јер остало иде поприлично добро, шредер 4/5 из игре, ирвинг свега 11 на полувремену, а кливленд и бостон очекујем да покрију хендикепе.

а иначе не знам ко је написао да милвоки добро брани противничке плејеве (лечки, банди?) баш због делаведове, али ето, ваља имати у виду за убудуће, испоставља се да је тачно, бар за сад.

Brt irving je dao 11 za nekih 15min u drugom ce i igrati vise vise od pola druge nije igrao

A srederu jebem sto.majki bas sad gledam ima 4/5 od toga 4/4 za dva. Sinoc me obori mentol sa 4-16 ej

A vidim i hauard jebe kad ga arming nije igrao haha

хауард сад 4/5 са пенала, у праву је био армин да је вежбао бацања, хахах

појеба ме плус на њујорк - торонто дефинитивно, измашише се људски, ето сад може да дође + на ирвинга и двојка на милвоки, све кул.

Brt kapiram da je sa 12 vec u plusu xd gde je arming da vidi ovo