Prijava

Imate li 3 sigurice? Sinoć sam prvi korak prešao, još 2 do tauzenke, opaa
https://s13.postimg.org/q6syvj1cn/Screenshot_2017_02_28_19_11_49.png

Da, 17.5 u sokeru, sad vidim. Pa čikago jebiga, nisu tolike veverice valjda. Ako igraju i plamli i galinarii onda minus. Ja ću ga posle pisati minus svakako.

A imam vec minus na galinarija na nikolasovom pa se nesto mislim ne mogu obojica u minus valjda jebes im mater

Salabajzeru jebo te sroder samo cu ti to reci, eto ti jednog mlatoni ostavio i uzmi nesto od nikolasa to ti je ovako najsigurnije odavde

Haha, mora da si ga odigrao ispod. I ja ga volim odigrati manje, ali sam sinoć puko kontru samom sebi. XD

Srusio me preksinoc debil

Ma daj, bataljujem ovo.. Partizan dobio Paok u gostima, a ovaj kurcevi Tenerife ne moze

Sa zaljenjem saopstavam da je maxbetov live jaci od mozzartovog dosta. Jace kvote, brze verifikuju tiket itd. Na mozzartu mi se milijardu puta desilo da nece da prihvati po 5-6 puta uplatu bez razloga. Ne promeni se kvota niti bilo sta.

Kod maxbeta je minus izgled i aplikacija im je u kurcu cesto. Nece da prikaze stanje na racunu ponekad. Pa izadjem, ubijem je tamo u procesu, pa opet otvorim i sljaka.

Jeba nas tenerife :D
Ko neki plavusan iz spanske sapunice da nas je jebo

Brajton Njukasl X2iGG 2.75 kvota!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ponekad isto vidim neka utakmica dodje 2-1 i zapitam se glasno sta bi bilo da je tada real dosao 2-1 protiv valensije...

Jebem ti i tenerife i unikahu i sve u picku materinu

Jos gruvam tenerife na lajvu pojacavam oni ih nabise na kraju ma mrs

Ja ne mogu da shvatim da se upravo igraju nize lige engleske (AJMO BRACO MOJA) a vi sad tu nesto razglabate o nekim crncima Boze sacuvaj.

CRNCI SE IGRAJU NOCU

Stavio sam malo vise para uzivo na jucentus 1 i njukasl X2. Ali sam danas kanal poprilicno vec pa nisam siguran dal me treba pratiti danas da vas upozorim

Ma daj bre jebote koji kurac danas

I mekejleb ostao 12 hahahaha jebem ti sve krvavo vise