Prijava

Haha ovo možeš i maestru lagano da proslediš, on trguje polovnim stvarima, kravata i čarape dokolenice GRATIS

Ajde usporite sa poenima jbt

Lekavicuius asistencije 3,5 -

3Min 2 asistencije

Ok
Ok

4 asistencije hahahaha

Ulanovas 7.5 -, ulanovas za dva minuta dve trojke ćao aleksandre srećno ti bilo venčanje pa majku ti jebem bolje mikrotalasnu da si mi doneo nego tako

armine odakle je onaj prelaz i jeli siguran

Pa da kao i svaki prelaz poklon kvota 26

Ulanovas 7.5 -, ulanovas za dva minuta dve trojke ćao aleksandre srećno ti bilo venčanje pa majku ti jebem bolje mikrotalasnu da si mi doneo nego tako

Brate...ja sam ga dodao na nesto nikolasovo oko 14-15h i onda svratim ovde ti pises njega i radulju minus i samo sam pomislio u sebi pisam se na tiket

A i sta se gruvaju sa poenima ovako jebem ih u usta da ih jebem

Pa raduljicu minus sam uzeo od nikolasa, ja ga sam ne bih igrao protiv bivšeg tima, haha.

Mada za raduljicu važi isto ono što sam pisao prošle nedelje, samo sad ima još teži posao što se centara tiče, tako da minus je ok. Sem ako nije ljut na PAO što nije više tamo, to ne znam i jbg u tom slučaju.

A ulanovas debilčina mi jebe prvi tiket, samo on majke mu ga nabijem vrljave.

Pa da l' mora ovako ulanovas da me obara sve mu jebem buđavo

Jebi se baksuze.

I srecno sklapanje braka dug zivot u zajednici ti zelim sa porodicom

Ej, omaši, ok, to je sve, još dvojka na efes se čeka, i neki lud ofanzivni skok i naravno lima umesto na polaganje op lopta do ulanovasa i on ubacuje svoju frljoku o tablu, i evo neće videti loptu do kraja.

Aahahah prebedni fener željko nema prijatelje ni među jevrejima od večeras, a bio je veći jevrej od isusa

Haha kakvi slepci ovi iz Fenera ako su izgubili, kako su krenuli svi od 4. do 9. mesta, ima da ih stignu do kraja

Mamu vam jebem englezi pa zasto jebeno