Prijava

Ja samo hanikatu i perasovicu da jebem sve po spisku, zadnjih 5 napada u poluvremenu ide na njega. Jos imali dva mala faula i fauliraju ga reko do jaja i zadnji napad opet na njega i dade kos sad ima 4, da je ostao na dva bilo bi mi bas drago. Na 2/2 je mejmunko. Antic 0, njih dvojicu imam ovde.

Meni ostaje da se nadam samo da grejndžer poludi kao ono pre dve utakmice i da u dva minuta spakuje 10 poena. Aha važi, šutnuo je jednom na koš.

Opa opa 'ajde grejndžeru još malo poludi, kad si strpao 7 tako lagano može valjda još 4 jebemu

Počo Grejndžer da šutira haha

Opa opa još koš, lud je burazer skroz, u prvom 0/1 šut, 0 poena, u trećoj 9, gde je pseto da kuka sad kako to samo njemu ne može nikad da se desi xd

Pa sta ce meni grejndzer haha bolje mi se zahvali da sto ga nisam igrao jer da jesam kurac bi se ovo desilo xd promasio ovu sad mogao je ekspresno isterati, jel na 10,5 ili 9,5?

10.5, a valjda hoće sad jebemuseme, 2 za redom omašio. Ne znači mi puno, al' eto ostavio bi mi tiket u životu.

Tako je hanikate pedercino jedna odma prvi napad iskorosti u zivotu nisi sutirao 3/3

Sta je bre ovo 6 bacanja zaredom jebenih
Efes uozbilju se jebacu tu mamu

Aahahah ala ga je šinuo pero ispravio mu vilicu jebemti

Bravo kalina magare jedno

Uh, ima nade jos

Mogao bi ga izvesti sad xd

Bogdan 15 poena 100% sut jbt

Pa kad mu izmena ne bi bila Čedi Osman verovatno bi već leteo :)

Ko sme da se kladi da ce da me pojebe 15-20 sekundi pre kraja?