Prijava

Džejms Hardene neću više drug mi nisi bila XD

AJLE LE LE LE LE (ovo mora da je somi23 tekstopisac xD)

https://www.youtube.com/watch?v=1EARm9JEIe8

Одиграм минус Вајтсајда, он постигне 5 поена од првих 6 свог тима.

Na koju foru je jebeni Kolšrajber dobio Nadala 1.set sa 6:0 ?! Ovo bi mogla da bude najgora noćna mora

Jebeni boston ma dobij po picki lagano

још један тикет си измислио ахаахахх

ти си бре гори од тилма идупичкуматерину тилмо за тебе мала маца хахахх

od sutra nema vise unistivam se ne mogu vise ovako

ali mi je jedini jebeni nacin da uzmem neku kintu kladionica jebena plakacu jebeno

ja jednom kad me je iskarala kladionica na bas najbrutalniji nacin padne mi imuni sistem od toga i dobijem stomacni virus ali to je bilo tipa ustanem samo igram nba po celu noc nisam spavao uopste..

Pa kako ustaneš ako nisi spavao nekapiram

ustanem u 3 popodne kupim pice neko jedem nesto i celu noc i tako sedam dana padne mi imuni sistem

Pa kako ustaneš u 3 ako ne spavaš

Ispit dao nisi ni jedan...

nisam ni sad u februaru...cekam jun

kakvo sam ja jebeno djubre parazitsko

Armin, ne znam koliko si ozbiljan kad opisuješ svoje trenutno stanje svesti, ali pazi ovako. Znam lika koji je izvadio potvrdu od psihijatra da je patološki kockar i da ima psihofizičke posledice od igara na sreću i overio pisane izjave dva svedoka koji potvrđuju prethodno navedeno. Poslao je mejl mocartu pozivajući se na onu "Odgovorno se kladimo" klauzulu sa sajta i iz uslova igranja i zamolio za "stipendiranje apstinencije i troškova odvikavanja" ili tako nešto. Bukvalno da mu isplaćuju 450 evra mesečno dok god ne ulazi u kladionicu i dok ima potvrdu od lekara da se nije oslobodio simptoma opisanih u početnom zdravstvenom izveštaju.
E, kad je to poslao mocartu, toliko su mu se ismejali u mejlu i napušili ga kurcem da je retard što misli da je ovako nešto moguće da je sam batalio kladionicu istog momenta i dve godine već se ne kladi.
Kupio je štene mopsa prve nedelje da mu odvlači pažnju, doduše, pa možeš i to da probaš. Ne moraš mopsa, skup je, može i neki običan ker.