Prijava

Pa to ne može ni u Hondurasu

Ne to ludice, ovo da reketiraš Mocarta XD

Hhaha ponadao sam se do pred kraj teksta xd mada malo je 450e za takvu zrtvu
Ma kenjam ja malo izigravam zrtvu ko sisica neka, nikad nisam ni lagao za pare za kladzu nit prodavao sta nit se zaduzivao, pomalo ispastaju druge sitnije stvari al boze moj jbg ovo mi je bezanje od realnosti i problema isto i to ko pickica radim al mi je ugodno za sad pratim rezultate ako kapne kinta do jaja ako ne kraj dana osecam se ko govno ko sad svice novi dan opet ista prica idemo i tako u krug picim dok ne smislim sta cu sa sobom xd
Uh opet sam ga opisao malo ozbiljnije nego sto jeste da l mi je lakse ovako da se jadam jbg mada da je dobro nije

Sve je pocelo u trenutku kada sam shvatio da zivot nema smisla, da cu jednog dana jednostavno nestati, prestati da postojim i da ne mogu to nikako promeniti :(

Jao izijem kakvo sam pečenje jeo kupljeno kod Baralića u Mrčajevcima ajao izijem majku ti jebem kakvo je to pečenje!

jokić brat šutira ko da je sam na koševima

da li si naručio takozvanu bohor porciju odnosno kilo i 600 grama

Ali najbolje pečenje ima janković u čačku, nego nije radio bilo kasno a subota pička mu materina i njemu, ali janković je za pečenje gospodar

Ivica Zubac>Jusuf Nurkić>Jokić

Bohor porcija = 6 tilmo porcija

ja sam čuo da su najbolje pljeskavice u Bibac

zar nije bohor porcija 800 grama

Jeste. Pušti Gvozdena provokatora jebaće ga Saša i Ćićo ružno

Svi nesto batalili naprasno..i ja se ne kladim od EL

Armine okreni se Bogu i nadji smisao u zivotu prijatelju amin amin

mislite ponedeljak je, nema utakmica i nema kladjenja a?

e pa grdno se varate!

Olimpijakos (-10.5) H2
Himki 171.5+
Uniks (-8.5) H1
DAČKA (-13.5) H1
Ređina 1
Limož 1

Ušak dvojka sa 8.5 spala na 6, pašće i do 5 verovatno... ja ih uvek jurio protiv favorita već nekoliko sezona, ispoštuju braća dovoljno
danas mora bar veliki hendi, mora se Madafaka čuvati za EL

i padoh na prvu preljepo