Prijava

ps, bezbedniji mi ovi arming tiketi, taj ako dobijem, ima da se navadim opet da igram kao onomad kad mi je predražinjo napravio nowac

druže, nešto mi se čini da ti je ova ruka baš govnjiva, nadam se da nisi bio toliko gladan zbog arminga, pozdrav prijatelju iz st gallen

Pa ti cim se stalno vracas si vec navadjen samo u manjoj meri izgleda. A ako zelis da ne dobijes arminovi tiketi su ti sigurica haha. Samo, da te upozorim, istrazivanja su pokazala da ljudi postaju zavisni od gubitka a ne dobitka. Zato su vremenom sve veci ulozi a kad gledas dal ces izgubiti kucu mnogo te veci adrenalin puca nego kad gledas dal ces dobiti jos jednu kucu

Coa pozdravila te izijemova devojka eleonora

a seća me se a jes mu dobra ta pička baš onako jasno mi je što se kocka toliko

Pa ona se kocka jos vise gledao sam je kako igra pismo-glava u rum koktel sladoled

Samo, da te upozorim, istrazivanja su pokazala da ljudi postaju zavisni od gubitka a ne dobitka. Zato su vremenom sve veci ulozi a kad gledas dal ces izgubiti kucu mnogo te veci adrenalin puca nego kad gledas dal ces dobiti jos jednu kucu

Upravo, plus od iscekivanja ishoda, npr. kad igras rulet i kad pada kuglica u 23;8;30 i kad igra oko tog, četvore oči otvorene, radi lepo (naravno ne radi ako si uložio 108 dinara), čak i da padne gde treba kad je pala i kad je gotovo čekaš sledeći spin, ok je ako si dobio super, ali sledeći spin i opet da roka

joj sta mi se dogodilo na ruletu admiralu sta sam tamo sve vudeo kurva neka babetina igra slots :D

Da nije Lepa Lukić? :D

Aaa ne ona igra u rakama blizu Zvonkovih salaša xD

Admiral = Johan_Graf

E to je biznis, a ne ko papaet i arming!

najgori je admiral tamo je cip 1.20 na dinar pa dobijes vise

Slot aparati ili aparati sa gerijatrije, 1 cip 0.2 dinara sede babe i dede biju sa sto kinti 12 sati, vise struje potrose a kuci gase sijalicu ako u sobi ima vec upaljen tv

a novica zdravkovic tuca slot u balkanu a sekularac u pwinu

Ovaj japanac sugita je takav daunovac, jebeni japanac da ne uzme nijedan gem na svoj servis pa treba sepuku onaj da izvrsi kurac sta je

Zenit X2&2+
Seltik 1
Napoli 1&3+
Hapoel 1
Olimpijakos 1&D2+

Kvota oko 12 valjda, na 10e potencijalni dobitak oko 120e iliti 10 koktela nocas

Smem li da ispratim brate? :D

Nemoj brt da baksuziras pls