Prijava

Реал - Барса више голова у првом полувремену
Ливорно - Удинезе 2
Сијена - Бари Х
Мајорка - Валенсија 2

Други тикет:

Реал - Барса 1
Јуве - Каљари 1
Ливерпул - Фулам 1
Тотенхем - Портсмут 1
Нирнберг - Волфсбург 2
Марсеј - Ница 1

Sloga-Teleoptik cuo sam da je namesten kec,al nisam pokusavao.

Ајде да ликујемо мало ми што смо гласали да ће Барса да победи. :)
Мене зајебао Шалке данас.
Евомене, браво за онај тикет што си чекао Ливерпул, лепо си га саставио.

Hehe, Barsa! Barsa! Barsa!

Пу мајку му, не ради сајт кладионице у којој се кладим! А пошто су у БиХ листе за клађење направљене тако да никако не можеш помоћу њих да саставиш тикет, мислим да се данас нећу кладити

"Барса из 2 у 2, "

иначе предразињо,свака част за прогнозу...послушах те па одиграх ово на тикету :)....

nirnberg- wolfsburg oba tima daju gol, da ne lupam tacan rezultat ali vuöe na 1:2

браћо моја напаћена службено се сампроглашавам идиотом :(.....не нисам хтио слушати себе кад сам си говорио да еспањол треба играти 1х,не нисам хтио слушати другара кладионичара када је рекао то исто,не нисам хтио слушати радника у кладионици када је рекао да хоћу ли оставити чисто 1 или ћу ставити 1х...и сад умјесто да се хвалим са још једним добитком (овог пута са добитком с` којим би на море отишао :)) сад је*ем све по списку самом себи....

ево злог тикета :(:
http://img59.imageshack.us/img59/2947/dsc05977yk.jpg

E,da li je neko ispratio sto sam ostavio keca na Sloga-Teleoptik?Bilo je namesteno dobila Sloga 2-0

Ријетко играм домаћи лигу:)...ал да сам видио твој коментар раније сигурно бих одиграо то :)

Eto,Cica,Sloga mesto Espanjola i bio bi u plusu :)

хехеххе...и то не да бих био у плусу....:)

Ljudi, aj se organizujemo za svetsko...neko takmicenje kladionicara da napravimo...

"Ljudi, aj se organizujemo za svetsko...neko takmicenje kladionicara da napravimo.."

Уз тебе сам....осим ако не одем за Африку...али пошто су мале шансе за то ....ту сам :)

Svetska prvenstva su melem za uzimanje para. Pobede i pobede sa hendikepom u singlu! Od svoje tri utakmice u grupi neke repke će dobiti sve tri a veliki broj će dobiti dve. To sam radio na evropskom sa Španijom i Portugalijom, ali ne bih nikome savetovao da prati Portugaliju ove godine. Neće izaći iz grupe...

Igra se ovako- Jedan tiket:
Španija - pobeda - 2000 din.

Drugi tiket:
Španija - pobeda sa hendikepom - 1000 din.

I tako za svaku utakmicu Španije u grupi. Uz to ne bi bilo loše ispratiti još jednu repku.
Ja ću verovatno igrati Španiju i Englesku ako budu zadovoljavajuće kvote. Holandija je takođe u opticaju. Mogu da samelju svakoga a grupa im je dovoljno jaka pa će kvote verovatno biti najbolje.

Uz sve to ću staviti 50e - Srbija 1. mesto u grupi.

Plan mi je da od 150 eura sebi obezbedim odmor od mesec dana ispod palme.

Е јеби га, а шта ћемо ми који немамо 150 евра :-)

Obelix, hvala za sistem, ako se ima para, što da ne...

ЧИЧА, ako ima još interesenata, napravimo neko virtuelno takmičenje i na kraju pobednik ne dobije ništa, mož samo da se kurči :) Naravno, ako bude i tiketima ispratio svoje virtualne tipove, mogo bi nešto da čpne!

Druga verzija...nisam je izmislio nego postoji već dugo.

Svako od nas izabere svoj idealni sastav i skuplja poene...Npr staviš Kasiljasa na go, on prima golove, negativni poeni, ako normalno tvoj napadač ili bilo ko, npr Luis Fabijano dahe golove, tebi onda pozitivni poeni...onda se dobijaju poeni ako ti je igrač najviše istrčao, pa onda asistencije dolaze u obzir, žuti, crveni kartoni...Al to je mnogo komplikovano. Treba da se razradi.

Dok virtuelna kladža svi pretpostavljamo kako će da funkcioniše...

Jel ima zainteresovanih i predloga?

Има још до свјетског првенства дуго. Сачекајмо док се заврше ове лиге :-)

влајко ја сам за све приједлоге да се усвоје :)
а евомене морамо се организовати и осмислити систем такичења раније ...како они групе извлаче годину прије а не дан уочи ;)

jeste, evomene, treba mi na vreme da se dogovorimo ako uopste i ulazimo u takve planove... :) lige su nezanimljive za virtualna takmicenja, dugo traju :)

ЧИЧА, sve mora de se osmisli, meni je bolja ova fora sa idealnim timom, al treba to doraditi...ljude navuci